Informacje o serwisie

Chcesz mieć pewność, że Twoje pociechy, korzystają z bezpiecznej strony, na której nie trafią na nieodpowiednie dla nich treści?

Szukasz gier odpowiednich dla Twoich dzieci? Szukasz miłego sposobu na spędzenie wspólnie z nimi wolnego czasu? Dobrze trafiłeś, gdyż to miejsce właśnie dla Was!

W serwisie SuperGry.pl znajdują się najfajniejsze gierki flashowe. Są tu gry dla dzieci podzielone na kategorie, m.in: gry zręcznościowe, logiczne, sportowe, multiplayer i inne. Nieważne ile masz lat. Ty też na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Przekonaj się, że SuperGry to super zabawa!

Grać może każdy, zarówno zarejestrowani jak i niezarejestrowani użytkownicy serwisu SuperGry.pl. Będąc zarejestrowanym, uzyskujesz wiele dodatkowych przywilejów. Przede wszystkim Twoje wyniki będą zapisywane w bazie danych, dzięki czemu będziesz mógł śledzić swoje pozycje w przeróżnych rankingach i zestawieniach. Sprawdź się w rywalizacji z tysiącami innych graczy! Rejestracja jest oczywiście w pełni darmowa!

Więcej o korzyściach wynikających z rejestracji w serwisie SuperGry.pl znajdziesz tutaj.

Serwis SuperGry.pl będziemy stale uzupełniać o nowe gry. Informacje o nowościach możesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę. Wystarczy, że skorzystasz z subskrypcji.

Do poprawnego działania gier potrzebny jest plugin Adobe Flash Player, który można ściągnąć i zainstalować z tej strony: .