single

Aniołki TVP, czyli najpiękniejsze prezenterki Telewizji Polskiej

Mamy w Polsce wiele pięknych i utalentowanych dziennikarek, które raczą nas nie tylko sporą wiedzą z zakresu dziennikarstwa, ale i pięknym uśmiechem, gracją i radosnym usposobieniem. Pięknych kobiet nie brakuje także w Telewizji Polskiej. Które z nich widzowie lubią najbardziej? 

Izabella Krzan 

Jedną z najpiękniejszych prezenterek TVP jest Izabella Krzan, która zachwyca nietuzinkowym typem urody. Iza posiada tytuł Miss Polonia 2016, ale większość osób kojarzy ją przede wszystkim ze znanych programów telewizyjnych. Od 2017 roku, pierwotnie razem z Rafałem Brzozowskim, a następnie z Norbim współprowadzi teleturniej Koło Fortuny, a od 2021, w parze z Tomaszem Kammelem, Śniadanie na pytanie

Ida Nowakowska 

Inną znaną z programu Śniadanie na pytanie jest tancerka, aktorka i dziennikarka Ida Nowakowska, która w TVP prowadzi wiele  cieszących się ogromną popularnością programów. Od 2019 jest jurorką programu TVP2 Dance Dance Dance oraz prowadzi talent show The Voice Kids, a od 2020 jest prowadzącą Ameryka da się lubić. Na tym jej współpraca z Telewizją Polską jednak się nie kończy. Obecnie Ida coraz częściej pojawia się na antenie stacji TVP Kobieta. 

Małgorzata Tomaszewska 

Małgorzata Tomaszewska to kolejna dziennikarka uwielbiana przez widzów TVP. Piękna prezenterka początkowo dała się poznać fanom programu Pytanie na śniadanie jako specjalistka od tematu kultury i show-biznesu. Obecnie jest jedną z prowadzących program, w którym występuje w parze z Aleksandrem Sikorą. Para prezenterów współprowadziła wspólnie także show TVP Dance Dance Dance.

 

Marcelina Zawadzka 

Do grona “Aniołków TVP” bez wątpienia zaliczyć można również Marcelinę Zawadzką. Piękna prezenterka, Miss Polonia 2011, w Telewizji Polskiej prowadziła między innymi Pytanie na śniadanie,  Bake Off – Ale ciacho! i The Voice of Poland. Była też uczestniczką programu Dance Dance Dance. Za swoją pracę w 2017 otrzymała Telekamerę w kategorii “Nadzieja telewizji”. 

 
Siedziba TVP w Warszawie