single

60 pomysłów na manicure dla fanów "Gry o Tron".

60 pomysłów na manicure dla fanów "Gry o Tron

" Pomysły na urodę / Pomysły na manicure

"Gra o Tron
" to naprawdę najbardziej epokowy serial naszych czasów, który na długo pozostanie ikoną. Martin i pisarze dali nam niewyczerpane źródło inspiracji. Przeanalizowaliśmy trendy manicure wśród fanów "IP". Przedstawiamy 60 oryginalnych pomysłów.

Choć finał (jak on mnie wkurzył) serialu już dawno się odbył, zainteresowanie tym projektem nie słabnie. Wręcz przeciwnie, wieści o spin-offie "Gry o tron" wywołują w fanach gorące pragnienie ponownego odwiedzenia ulubionej sagi fantasy. Przypomnijmy sobie najbardziej stylowe stroje bohaterek Siedmiu Królestw i przeanalizujmy pomysły na fajny manicure inspirowany światem "Pieśni Lodu i Ognia".

1. Great Houses

Kontrastowy manicure z czarnymi naklejkami na białym tle. Na kciuku znajduje się wilkor Starków, za nim lew Lannisterów, jeleń Baratheonów, kraken Greyjoyów i róża Tyrellów.


2.

Złote

koła zębate

z czernią wyglądają dość wykwintnie. Oprócz herbu Starków i nazwy serialu, uwagę przykuwają koła zębate, znane nam z wygaszacza ekranu.


3. Trójoki kruk

Świetny wariant z kolczykami, skrótem GoT (Game of Thrones) i mistrzowskim trójokim krukiem. Moim zdaniem piercing jest zbędny. Manicure i bez tego wyszedł chwytliwy i ciekawy.


4. Żelazny T

ron Szykowne paznokcie z częściowym ombré, lutowolfem, mottem Starka i smoczymi łuskami. Kluczowym elementem jest Żelazny Tron mieczy, o który bohaterowie walczą nie o życie, ale o śmierć.


5. Zielony smok

Glamour manicure z płynnymi kamieniami imitującymi łuski i mieniącymi się pod "kocim okiem". Złote gadzie oczy są po prostu hipnotyzujące.


6. Starkowie i Targaryenowie

Biały wilkor, smocze oko i chartreuse. Warto zwrócić uwagę na ciekawą pisownię tytułu. Litera "T" ma kształt miecza. Jak twórcy mogli o tym nie pomyśleć?


7. Dom Lan

nisterów Kontrastowy manicure w kolorach Wielkiego Domu Lannisterów (złoto i czerwień) oraz z gerobe w kształcie lwa.


8. Chartreuse

Ciekawy wariant z koroną i pniem drzewa chartreuse, w którego korze widać twarz płaczącą krwią.


9. Królewski

Lew Wspaniały pomysł dla fanów Lannisterów. Cersei jest oczywiście suką, ale Tyrion to miły facet. A Jaime stał się o wiele bardziej sympatyczny od pierwszego sezonu.


10. Zimowe róże

W Westeros rośnie niesamowity kwiat - zimowa róża, której płatki mają delikatny niebieski lub niebieski kolor. Jest to ulubiony kwiat Leanny Stark.


11. Zima i jel

enie Ponury zaśnieżony las i sylwetki jeleni, symbol rodu Baratheonów.


12. Trzy smoki

Chociaż kolory smoków nie do końca pasują do naszych bohaterskich gadów, manicure jest nadal piękny. Czyż pod nimi nie kryje się Królewska Przystań?


13. Smocze jajo

Jeden paznokieć wygląda jak smocze jajo, pozostałe trzy symbolizują nadejście zimy. Co to za łańcuszek, pamiętasz? Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to śmiertelny łańcuch Shae, ale nie było na nim rubinu.


14. Pieśń Lodu i Ognia

Wspaniałe szpilki są bezpośrednim nawiązaniem do oryginalnego tytułu książek. Z jednej strony: lód, śnieg i szron, a z drugiej języki ognia.


15. Głowa wilkora

I znowu herb Starków, tym razem tło jest stylowym ombré z szarymi i białymi kolorami, przypominającymi surową zimę na Północy.


16. Unburnt

Ładny portret Daenerys, mimo że nie mogę jej znieść (wybaczcie, fani Browbearda). Interesujące jest to, że Daeny jest tutaj pochłonięta płomieniami. Co ona zamierza zrobić?


17. ale jego stado żyje na.....

Elegancka opcja dla tych, którzy kibicują Starkom. Chociaż niebieskie oczy są urocze, wybrałbym białego wilka z czerwonymi oczami. To byłby Duch!


18.

Jeleń

i zima

Urocza inkrustacja w kształcie głowy jelenia (witaj Baratheonie). Cyrkonie wyglądają jak lód, a płatki śniegu dobrze pasują. Nadeszła zima.


19

. Złoty i szkarłatny manicure Tyriona z wizerunkiem lwa. Portret Tyriona jest szczególnie uderzający. Widać nawet bliznę po bitwie nad Czarną Wodą.


20. Nocny

Król Widząc dziewczynę z oczami wykonanymi z najbardziej niebieskiego lodu na początku pierwszego sezonu, byłem zahipnotyzowany. Od tego czasu kibicuję tylko Wędrowcom i ich Nocnemu Królowi. Pot zlewa się z niebieskim tłem, ale mimo to rysy są łatwo rozpoznawalne.


21. Symbolika

IP Och, jest tu wiele rzeczy! Na małych palcach - lód i płomień, na innych paznokciach również atrybuty serialu: trójoki kruk, ramiona Lannisterów, Starków i Targaryenów, smocze łuski, chartreuse i oko Viseriona z płynnego kamienia.


22. Mother of Dragons

Prosty manicure z sylwetkami czarnych smoków na tle płonącego nieba. Czy rozpoznajesz niebieską suknię Daenerys?


23. Starkowie

i

Targaryenowie byli najważniejszymi z kluczowych postaci przez cały sezon, bez względu na to, jak mocno na to patrzysz. Manicure z ich herbami i folią w kolorze czerwonym i srebrnym (płomień i lód) wygląda szykownie. Jakby to powiedzieć, Martin spisał na straty trójgłowego smoka z naszych Gorynych.


24. Jeleń i Śnieg

Znów dobra opcja dla fanów Baratheonów. Ciekawe jak potoczą się losy kowala - bękarta króla Roberta...


25.

Zamarznięte ró

że Srebrne kolce i pąki na niebieskim tle - przypomnienie zimowej róży Lyanny Stark.


26. Smoki i tron

Trzy sylwetki smoków, żelazny tron, łuski i skrót serialu. Mistrzowska praca w gotyckich ciemnych kolorach.


27.

Miecz

i smoki Ten miecz przypomina mi Długi Pazur, gdy miał głowę niedźwiedzia na głowicy. Zwróć uwagę na stylizowaną czarną czaszkę. Obok trzech smoków znajduje się ptak symbolizujący wszechwidzącego trójokiego kruka i kruki Nocnej Straży. Jest to również pocztowy "gołąb" Westeros.


28. Wielokolorowe smoki

Efektowna, przyciągająca wzrok i piękna wersja z łuskami i oczami ziejących ogniem smoków.


29.

Starks

Prosty i bez dodatków: głowa wilka lutniowego i skrót serii. Niebieski i srebrny symbolizują zimę i chłód.


30. Smocze oczy Po raz kolejny smocze oczy

. Mój Boże, jak długo czekaliśmy, aż się wyklują i dorosną...


31.

Winter has

come Stylowy pomysł ze skrótami, łuskami, okiem Viseriona i valyriańskim ostrzem.


32. Reigal

Piękne wzory w czerni i zieleni przywodzą na myśl umaszczenie wspaniałego Reigala, którego Daeny nazwała na cześć swojego szlachetnego starszego brata, Reigara Targaryena.


33. Kolory i zwierzęta Wielkich Rodów

Złoty potwór morski na czarnym tle to kraken rodu Greyjoy. Ryba na niebiesko-czerwonym tle to herb Tullych, władców Riverlands. To prawda, mieli oni tło z fal rzecznych. Następnie znajomy symbol Baratheonów (złote pole i czarny jeleń z koroną na szyi). Na małym palcu znajduje się herb Arrynów - półksiężyc i sokół na tle nieba. To właśnie tutaj znajduje się herb, jeśli pamiętamy, że zdradziecki Littlefinger jest spokrewniony z Lysą Arryn.


34. Duch

Och, w końcu mój ulubiony wilkor należący do niekochanego i nudnego Jona Snowa. Przystojniak o białym futrze i krwistoczerwonych oczach wygląda cudownie w nocy na tle zimowego lasu.


35.

Długi Pazur

i herby

Naklejki z wilkorem, lwem, różą Tyrrella i Długim Pazurem wykonanym z valyriańskiej stali. Ciekawostka: miecz Jona to półtoraręczny miecz, a w średniowieczu takie miecze nazywano "bękartami". Zabawne, biorąc pod uwagę, że Snow nosi nazwisko bękarta Ludzi Północy.


36. Ród Targaryenów

Sylwetka Daenerys, trzy smoki, herb i motto Targaryenów ("Płomień i krew"). Widoczna jest również nutka zimy i niebieskie oko Viseriona.


37. Łuski

Prosta, ale spektakularna opcja. Możesz wykonać manicure w ciągu kilku minut. Na świeżym lakierze należy przejechać czubkiem igły, rysując łuski.


38. Kruk i smok

Trójoki

kruk

- symbol głębokiej wiedzy o wszechświecie: jego przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. I oczywiście przystojny Drogon z czerwonymi łuskami.


39. Biały lut

owolf Po raz kolejny północni Starkowie z heraldycznym lutowolfem w bieli - aluzja do Ducha.


40. Lannisterowie, Targaryenowie i Star

kowie Ponownie symbole Wielkich Domów, łuski i oko Viseriona, które stało się znakiem rozpoznawczym siódmego sezonu. Kto jeszcze nie widział przedostatniego sezonu - to nie jest spoiler. Minęło półtora roku od emisji serialu.


41. Nocny

Król Rzadka postać w naszym zestawieniu, a szkoda. Nocny Król to najbardziej tajemniczy i najpotężniejszy bohater całej serii. Ale w tym manicure wygląda trochę jak gremlin z powodu długich uszu.


42. Głowa

ducha Doskonałe odwzorowanie głowy wilkołaka albinosa. Rzeczywiście, upiorne kontury wyglądają jak wzory szronu.


43. Martellowie

Oprócz nieco męczących herbów Starków i Lannisterów, są też mniej popularni Arrynowie (czy ktoś ich lubił?) i rozkoszne słońce gorącego Dorne - herb Martellów.


44. Serpents of the Desert

Po raz kolejny słońce Martellów przebite włócznią. Myślę, że tutaj łuski symbolizują nie smoki, a Piaskowe Węże - córki Oberona.


45. Lodowy smok

Obiecałem, że nie będzie spoilerów do sezonu 8, ale ten obraz wonika z sezonu siódmego. Piękny Viserion został tragicznie zabity przez nieostrożną Daeny. Jednak pod koniec sezonu Nocny Król ożywił skrzydlatego, czyniąc go lodowym smokiem z niebieskimi płomieniami.


46. Symbolika Starków i Targaryenów

Po raz kolejny Starkowie i po raz kolejny Targaryenowie. Jak widzę, mój regiment fanów Nocnego Króla jest dość nieliczny...


47. Czerwony Smok i Lothwolf

No właśnie, gdzie są Starkowie i Targaryenowie? Przecież to oni rozwijają fabułę z sezonu na sezon.


48.

Nocny

Król, Dany i smoki

. Yay! Wreszcie Nocny Król w całej okazałości. Smoczy bracia, Drogon i Viserion, wypadli wspaniale.


49. Martwe smocze

oko Viseriona było tak piękne w finale 7. sezonu, że nie sposób nie wykorzystać go w manicure.


50. Motto Targaryenów

Herb i motto Wielkiego Rodu Smoczych Jeźdźców z portretem Daeny, matki smoków.


51. Daenerys

Kolejna wariacja na temat brodacza. Muszę przyznać, że tutaj wyszła piękniej niż na wszystkich innych wariantach manicure.


52.

Biały

Wędrowiec

Lód, płomień, nazwa cyklu, smok i tajemniczy Biały Wędrowiec z orszaku Nocnego Króla.


53. Blue Roses

W siódmym sezonie scenarzyści przypomnieli zapomnianą Lyannę Stark, której uroda rozpętała krwawą wojnę. To jak Helena Piękna porwana przez Parysa. Jej ulubione niebieskie róże można zobaczyć w tym manicure.


54. Teraz jego zegarek

się skończył Świetna opcja: oryginalny i (co najważniejsze) niepokonany pomysł, świetny cytat i mistrzowsko wykonany rysunek w stylu poliptyku. Dzieje się tak, gdy kilka paznokci jest częścią jednego rysunku. Nawiasem mówiąc, poliptyk to trend letniego manicure 2021.

Jak pamiętamy, kruki są strażnikami Nocnej Straży. A zdanie "Teraz jego warta dobiegła końca" to pogrzebowe pożegnanie zmarłych wartowników. Brawo dla mistrza za pomysł i wykonanie!


55. Wielki Khal i Khaleesi

Ciekawa scena, której nie było w serialu. Historia dziwnej miłości Drogo i Dany zaczęła się od gwałtu, a skończyła na śmierci khala i narodzinach smoków. Biedny Drogo nigdy nie zobaczył ziejących ogniem piękności. Nawiasem mówiąc, czerwony smok został nazwany przez Drogona właśnie na cześć khala.


56.

Valar

Morghulis i Ręka Króla

Oryginalny pomysł z doskonałym wizerunkiem broszki Ręki i mottem Beztwarzowych - Valar Morghulis, co oznacza "Wszyscy ludzie są śmiertelni" w tłumaczeniu z Wysokiego Valyrian (starożytnego języka używanego tylko przez wykształconych mieszkańców Westeros). Pod napisem widnieje kruk z trojgiem oczu.


57. Kruk i chartreuse

Płacząca chartreuse, valyriański miecz i kruk. Ciekawy pomysł, prawda?


58. Smocze

jaja Ten wariant przypomina jaja, z których wykluwali się Drogon, Viserion i Rhaegal. Kolor skorupki częściowo odpowiada kolorowi przyszłego smoka.


59. Tyrellowie i Lan

nisterowie Piękny manicure przypomina śluby Margaery z Joffreyem i Tommenem Baratheon-Lannisterami. Dobra dziewczynka Margaery, tęsknię za tobą...


60.

Lutewolf and Scales (Winterfell

) Chociaż warianty Starka i smoka są nieco zmęczone, jest to piękny manicure i nie można go pobić. Co ciekawe, futro lutewolfa samo w sobie wygląda jak łuski.
Co sądzisz o naszym wyborze? Szczerze mówiąc, byłem zdenerwowany całkowitym brakiem manicure z Siedmioma, bogami czczonymi przez wielu ludzi z Westeros. Szkoda, że nie mogę nic zrobić na moich krótkich paznokciach, inaczej wymyśliłabym wiele pomysłów. Spędzę trochę czasu zapuszczając paznokcie i tworząc przełomowy manicure, czekając na premierę prequela House of the Dragon.

Zainspiruj się tymi opcjami lub wymyśl własne pomysły. A może zachwycisz nas zdjęciami własnego manicure opartego na EP? Możemy dodać twoje pomysły do wyboru - ku uciesze innych fanów!

Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Gra o Tron
  • Daenerys Targaryen
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze