single

World of Warcraft: Co zrobić, aby przygotować się na update 9.1

Po jednym z najdłuższych okresów w historii WoW bez aktualizacji zawartości, Blizzard ogłosił, że patch 9.1 zostanie wydany 29 czerwca na całym świecie. Podczas gdy większość graczy ma już za sobą sporą ilość zawartości, wielu z nich wciąż nadrabia zaległości. Czy jest to szlifowanie ekwipunku do Sanctum of Domination, czy też maksymalizacja Covenant Renown, jest wiele do zrobienia w ramach przygotowań do tej ogromnej aktualizacji gry.

Uruchom Mythic+

Podczas gdy 9.1 prawdopodobnie będzie zawierał mechanikę, która pozwoli graczom na szybkie zdobywanie poziomów, gracze powinni spędzić trochę czasu na kończeniu lochów Mythic+. Pierwszy sezon Shadowlands Mythic Dungeons zakończy się 29-go. Oznacza to, że wszelkie szanse na zdobycie tytułu "The Proud" lub Sintouched Deathwalker (który wymaga od graczy ukończenia wszystkich lochów na poziomie Mythic 15 w wyznaczonym czasie) przepadną.

Grind PVP

W tym samym czasie, grind PVP Season 1 zostanie zatrzymany 29-go. Gracze, którzy chcą zostać Gladiatorem w Shadowlands PVP Season 1, będą musieli na poważnie szlifować te Rated Battlegrounds, aby uzyskać grind i zdobyć wierzchowca Sinful Gladiator's Soul Eater. Pozwoliłoby to również na otrzymanie unikalnego ekwipunku na ten sezon.

Zbuduj Renown 

Podczas gdy większość aktywnych graczy prawdopodobnie zakończyła już szlifowanie drogi do 40 Renown na swoich głównych postaciach, teraz jest doskonały czas, aby zakończyć ten trud. 9.1 doda 40 dodatkowych poziomów Renown, które gracze będą mogli zdobyć podczas eksploracji Korthii i pracy nad zjednoczeniem czterech Przymierzy w kampanii przeciwko Jailerowi. Jeśli jeszcze nie skończyłeś tego harówki, teraz jest na to doskonały czas!

W Shadowlands zastosowano kilka mechanik pozwalających na nadrobienie Renown, tak aby alty i mniej aktywni gracze nie zostali w tyle z powodu nie nadążania za oryginalnymi bramami zawartości Renown. Są to między innymi:

  • Rozdziały kampanii Przymierza (Covenant Campaign Chapters)
  • Zbieranie Animy do cotygodniowego zadania
  • Zbieranie dusz do cotygodniowego zadania
  • Pokonywanie bossów końcowych w lochach
  • Ukończenie wezwań
  • Raidy
  • PvP

W ten sposób gracze będą mogli zebrać wszystkie wspaniałe nagrody, ale będą również gotowi do zdobycia Renown. Od trzeciego rozdziału nowej kampanii otrzymają również Flying.

World of Warcraft: Shadowlands

Ulepsz swoje systemy wsparcia

Każde Przymierze posiada narzędzia, które ułatwiają grę, od sieci portali wewnątrz strefy Przymierza po specjalistyczne narzędzia. Jeśli jeszcze nie skończyłeś ich ulepszać, teraz jest na to dobry czas. Blizzard stwierdził, że zamierza zwiększyć nagrody za animę, ale gracze powinni kontynuować zbieranie anima aż do rozszerzenia.

Dokończcie ten Rep Grind

Ukończenie Renown Grind będzie niewątpliwie mądrą decyzją, ale tak samo jak szansa na zaprzyjaźnienie się z wszystkimi frakcjami Covenants w ramach reputation grind. Wypełnianie Wezwań, Światowych Questów i innych wydarzeń w każdej strefie powinno pozwolić graczom na skorzystanie z różnych zabawek, wierzchowców i mogił, które oferuje każda frakcja. Jest to nie tylko świetny sposób na zdobycie łatwego do kupienia ekwipunku (zakładając, że nie jesteś już wyposażony), ale również oferują one szereg przepisów na umiejętności, które gracze mogą wykorzystać do przyspieszenia levelowania umiejętności i ekwipunku.

The Maw

Podczas gdy Maw zmieni się znacząco wraz z nadejściem 9.1, gracze powinni rozważyć zakończenie swoich rep grindów z Ve'nari w najbliższej przyszłości. Nie tylko da im to możliwość zdobycia przedmiotów, które pozwolą im na postępy w regionie, ale także otworzy kilka nowych obszarów do eksploracji. Wokół mapy znajduje się szereg bestii i artefaktów, które mogą przyspieszyć zdobywanie punktów rep grind.

Zdobądź Popiół Dusz na swojej Głównej

Podczas gdy waluta w grze za ulepszanie legendariów gracza na kilku altach może czasami wydawać się burzliwa i przesadzona, 9.1 ułatwi ten proces. Po pierwsze, gracze będą mogli wymieniać Soul Ash pomiędzy Altami, dzięki czemu będą mogli wykorzystać cały nadmiar Soul Ash na swojej głównej do ulepszania Altów.

Stygia Mining

W tym samym duchu, Stygia będzie korzystną walutą w 9.1 dla levelowania ekwipunku. Kiedy gracze zaprzyjaźnią się z frakcją Death's Advance (z siedzibą w The Maw), będą mogli kupić uzbrojenie Korthian. Gracze mogą zamienić ten losowy żeton na asortyment 200 poziomowych przedmiotów. Wprawdzie nadal opiera się on na RNG (przez co zdobycie wybranych przedmiotów jest trudne), ale jest to doskonały sposób na zdobycie przewagi, zwłaszcza gdy gracze kupili już większość ulepszeń Ve'nari w regionie.

Nadchodzący patch przyniesie wiele nowości, ale nie czujcie się przytłoczeni, jeśli nie będziecie w stanie ich nadrobić. Blizzard wprowadził wiele mechanik, które pozwolą graczom nadrobić zaległości pod względem rozgrywki i prawdopodobnie sprawią, że będzie to jeszcze łatwiejsze. Jeśli jednak czujecie się waleczni, to teraz jest najlepszy czas, by zacząć szlifować ekwipunek. 

Więcej na stronie: https://wowanalytica.com/news