single

6 wskazówek, jak wykonać perfekcyjny kucyk w stylu glamour

6 wskazówek dla idealnego kucyka w stylu glamour

Pomysły na urodę Pomysły na fryzury

Obecnie, jedyną fryzurą, która łączy w sobie styl i wszechstronność jest perfekcyjny, efektowny koński ogon. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojawienie się na czerwonym dywanie, spacer po wybiegu czy do sklepu. Zrozumienie tych pojęć pomoże stworzyć idealny, efektowny wygląd na każdą okazję.


Kształt twarzyZrozumienie kształtu twarzy jest bardzo ważne. Gładka fryzura może optycznie zmniejszyć okrągłą twarz, a zaczesane na bok włosy lub grzywka pomogą odwrócić uwagę od dużego lub wysokiego czoła. Unikanie ciężaru w przypadku podłużnego kształtu twarzy może pomóc zrównoważyć jej rysy.

Stosowanie akcesoriówZawsze stosuj produkt termoochronny, aby przygotować i chronić włosy przed wysoką temperaturą. Aby uzyskać gładkie wykończenie, użyj profesjonalnej prostownicy, aby wygładzić włosy. Gdy potrzebna jest dodatkowa tekstura i masa, użyj różnych żeli i pudrów, aby nadać fryzurze objętość.

PozycjaPodziel kucyk na części (2-3). Ustaw kucyka w odpowiedniej pozycji, zbierz włosy i zabezpiecz je gumką.

DługośćPrzedłużanie włosów jest zawsze dobrym pomysłem na dłuższego kucyka. Wybierz coś, co pasuje do Twojej struktury włosów i pożądanej długości, a następnie upnij kucyka w następujący sposób: użyj gumki lub opaski do włosów, a następnie wsuwek, aby upiąć włosy na górze i na dole kucyka.

BezpieczeństwoPrawidłowe upięcie kucyka sprawi, że pozostanie on na swoim miejscu. Zacznij od nałożenia pasty rzeźbiącej lub lakieru do paznokci, aby utrzymać włosy w miejscu. Jeżeli używasz wsuwek, przymocuj podstawę kucyka do skóry głowy, aby je zakotwiczyć i ograniczyć podrażnienia skóry głowy. Połącz każdą sekcję gumką, a następnie owiń mały kosmyk włosów wokół gumki, aby ją zakryć.

Zdobienie kucykaKiedy kucyk jest już na swoim miejscu, dodaj odrobinę kreatywności, aby ozdobić go dodatkami, warkoczami, lokami, falami. Możesz również stworzyć stylową fryzurę z użyciem wstążek.

Tworząc kucyki, zawsze pamiętaj o napięciu. Zbierz włosy wystarczająco ciasno, aby utrzymać je na miejscu, ale zbyt wiele niepotrzebnego ciągnięcia może uszkodzić mieszki włosowe i często jest przyczyną bólu skóry głowy u fashionistek. Stosowanie się do wszystkich powyższych wskazówek pomoże Ci uzyskać uniwersalną, modną fryzurę, która podkreśli Twoją indywidualność.
Omówienie artykułu
  • Wiadomości od
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj ten magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on