single

Faith fitness: najlepsze blogerki, które sprawią, że Twoja twarz będzie idealna

Fitness twarzy: najlepsze blogerki, które sprawią, że Twoja twarz będzie idealna

Pomysły na urodę /... Pomysły na ćwiczenia Zachowanie urody i przedłużenie młodości od zawsze fascynowało kobiety. W tym celu stworzono wiele rzeczy: od najdroższych, takich jak operacje plastyczne, liftingi i zastrzyki, po te, które są niedrogie. Do tych ostatnich należy fitness twarzy.

Skąd się wziął facefitness?Fitness twarzy, zwany również budowaniem twarzy, to zestaw ćwiczeń, które pomagają napiąć mięśnie twarzy i nie tylko utrzymać napięcie skóry, ale również stworzyć wyraźny kontur, którego brak jest kompleksem wielu kobiet. Popularność zyskała stosunkowo niedawno, ale pierwsze przypadki gimnastyki twarzy znane były już w XVIII wieku. Już w 1710 roku Francuzka Jeanne Sauvall opublikowała broszurę, w której ujawniła sekrety urody, jakie pierwotnie posiadała Madame Ninon de Lancno, francuska pisarka i filantropka.

Legenda głosi, że niejaki Reinhold Benz wymyślił pierwsze ćwiczenia dla swojej ukochanej baletnicy i dostrzegł różnicę między jędrnym ciałem a zwiotczałą twarzą. Szczyt popularności treningu przypadł na lata 1902-1937 i miał miejsce w Ameryce i Wielkiej Brytanii. W czasopismach z tamtych czasów można znaleźć wiele ciekawych zdjęć i artykułów na ten temat, które teraz mogą wydawać się nieco śmieszne. Ale jak to mówią, wszystko co nowe jest dobrze zapomniane stare, więc moda na ćwiczenia jest ponownie aktualna.

Jakie są korzyści z fitnessu twarzy?Oprócz widocznego odmłodzenia i napięcia skóry twarzy, skóra - w tym szyi - zostaje wygładzona, wygląda znacznie bardziej świeżo i przejrzyście. Zmiany zachodzą również w głębiej położonych strukturach: poprawia się przepływ krwi, mikrokrążenie limfy i ogólne napięcie mięśni, zwłaszcza platysmy (mięśnia szyi, który z powodu utraty elastyczności prowadzi do starzenia się skóry). Dzięki temu regeneracja tkanki skórnej jest znacznie lepsza, a procesy oczyszczania zostają przyspieszone poprzez obkurczenie porów i gruczołów łojowych.

Dla kobiet cierpiących z powodu opuchlizny i worków pod oczami, facefitness będzie doskonałą opcją na pozbycie się tego problemu. Chociaż nie udowodniono naukowo, aby pozbyć się zmarszczek z ćwiczeń twarzy, ale są one znane, aby spowolnić ich wygląd i przyczynić się do produkcji kolagenu, bardzo białka, które zapewnia wytrzymałość i elastyczność tkanki łącznej.

Podobnie jak w przypadku innych aktywności fizycznych istnieją pewne przeciwwskazania, a jeśli są wątpliwości, czy zrobić lub nie zrobić face-building, to na pewno lepiej skonsultować się z lekarzem. Na wszelki wypadek należy powstrzymać się od ćwiczeń:
  • Wysypki alergiczne;
  • oparzenia słoneczne;
  • ciężki trądzik;
  • brodawczaki i znamiona;
  • Choroby laryngologiczne (np. zapalenie szczęki, migdałków, zapalenie ucha środkowego);
  • Onkologia.

Twarz blogerek fitnessWiększość ludzi jest zdezorientowany przez fakt, że blogerzy fitness twarzy nie mają wykształcenia medycznego. W rzeczywistości nie jest to dla nich konieczne, ponieważ trening nie jest lekarstwem, a jedynie środkiem zapobiegawczym, który nie daje 100% gwarancji wyników terapeutycznych. Niemniej jednak, regularne ćwiczenia z powodzeniem spełniają swoją misję i utrzymują kobiety na drodze do piękna. Jeśli chodzi o osoby negujące skuteczność liftingu, są to często osoby, które próbowały, ale nie osiągnęły znaczących rezultatów lub kosmetyczki, które wierzą tylko w zastrzyki upiększające. To, czy ich słuchać, czy nie, jest sprawą czysto indywidualną.

Anastazja BurdyugPatrząc na jej zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że ta dziewczyna (kobietą trudno ją nazwać) ma czterdzieści lat! Na swoim Instagramie Anastazja pomaga swoim zwolennikom w wyborze ćwiczeń, odpowiada na ich pytania i dzieli się opiniami na temat niedrogiego kursu, w którym możesz wziąć udział, aby uzyskać spersonalizowane porady i kontrolę. Lekcje wideo blogera są również dostępne bezpłatnie w serwisie YouTube. Oprócz gimnastyki, Anastazja dzieli się sekretami zdrowych włosów, informacjami o witaminach, maskach i innych przydatnych produktach.

Tatiana KoinovaPonad sto tysięcy abonentów było w stanie przekształcić się dzięki Tatianie Koinova. Blogerka, która posiada niejeden certyfikat z zakresu masażu twarzy, nie tylko pokazuje proste ćwiczenia, ale również szczegółowo wyjaśnia ich technikę. Doskonała figura, szczupła twarz, odpowiednia dieta i otwartość motywują ją do ćwiczeń z Tatianą.

Olga VohmyaninaNa swoim blogu 41-letnia Olga Vohmyanina, która jest uznawana za profesjonalnego trenera gimnastyki twarzy, edukuje dziewczyny w tym temacie. Dzieli się ładunkiem pozytywności i energii, opowiada o swoim życiu rodzinnym i o tym, co skłoniło ją do zajęcia się fitnessem twarzy. Od 2017 roku Vohmyanina jest certyfikowana w zakresie podstawowej wiedzy o anatomii twarzy i opatentowanego zestawu ćwiczeń, certyfikowana jako trener urody, certyfikowana w technikach myafascial facial, facial taping i innych dyplomach.

Olga stale się doskonali i nie zamierza na tym poprzestać. Na jej blogu można również znaleźć skuteczne sposoby na pozbycie się problemów związanych z krzywizną szyi i pleców. Dzięki poradom dziewczyny nie tylko poprawisz stan swojej twarzy, skorygujesz postawę, ale także odkryjesz tajemnice witalności i prawidłowego odżywiania.

Anna IskandarovaInna trenerka, Anna Iskandarova, aktywnie wyjaśnia publiczności, jak ćwiczyć fitness twarzy. Blogerka pracuje w tej dziedzinie od czterech i pół roku, a Ty możesz przeczytać tysiące prawdziwych historii sukcesu jej subskrybentów. Nagrania z transmisji na żywo Anny można znaleźć również na jej kanale YouTube lub subskrybować jej kanał Telegram.

Carol Maggio i Benita CantieniCarol Maggio i Benita Cantieni są uznawane za prawdziwe mistrzynie fitnessu twarzy, które położyły podwaliny pod nowoczesne techniki. Ich porady cieszą się dużym zainteresowaniem. Benita Cantieni założyła nawet program Cantienica, który koncentruje się na korekcji postawy i utrzymaniu zdrowia. Zainteresowani mogą przeczytać jej książkę "Face Shaping. Your Face in Your Hands", a lekcje Carol w całości dostępne są na YouTube. Mimo imponującego wieku obu pań, wyglądają świetnie.

Dbałość o zdrowie i urodę kobiet jest nieodłącznym wskaźnikiem na drodze do szczęśliwej przyszłości. Poświęcając nie więcej niż kwadrans dziennie na facefitness, zwrócisz na siebie uwagę innych i zaskoczysz niedopasowaniem wieku do wyglądu. Autor: Alexandra Sedova Omów artykuł
  • Blogerzy
  • Wiadomości
Powiedz moim znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on