single

Manicure królika na Nowy Rok 2023, który przyniesie szczęście

Manicure z królikiem na Nowy Rok 2023, który przyniesie szczęście

Pomysły na urodę /. Pomysły na manicure Przed nadchodzącym wielkim świętem przychodzi wiele kłopotów: zrobić listę posiłków, zadzwonić do gości, pomyśleć o stroju, fryzurze, makijażu i oczywiście wybrać projekt paznokci. Aby sprawić przyjemność Patronowi, proponujemy wybrać manicure z królikiem na Nowy Rok 2023. Taka powłoka będzie nie tylko ciekawie wyglądać, ale także przyniesie szczęście temu, kto ją wykona.


Co zrobić manicure z królikiem na Nowy Rok 2023

Wiele kobiet chce się przygotować do ważnego wydarzenia, aby wyglądać na 100%. Nowy Rok to właśnie jedno z tych świąt, kiedy chcesz, aby wszystko było idealne. Jednak przygotowanie się do tak ważnej uroczystości może pochłonąć sporo czasu. Na przykład niektóre panie potrafią spędzić wiele godzin na poszukiwaniu odpowiedniego wariantu paznokci. Ale to nie jest ilość czasu dostępna dla każdego. Dlatego postanowiliśmy pomóc pięknej połowie ludzkości w przygotowaniach i zebraliśmy najlepsze i najbardziej oryginalne opcje manicure na nadchodzące święto.

A dziś porozmawiamy o projekcie z wzorami Patrona Roku - Królika Czarnej Wody. Takie rozwiązanie niewątpliwie spodoba się puszystemu zwierzakowi i przyciągnie do Ciebie szczęście!

Delikatny manicure z kropkami

Nazwa tego pomysłu mówi już sama za siebie! Aby stworzyć schludny i delikatny manicure, użyj spokojnych kolorów. Mogą to być zarówno nudy, jak i mleczne, jasnoróżowe czy niebieskie. W tym przypadku konieczne jest wykonanie monochromatycznych dwóch palców. Na środkowym użyj białej bazy i ozdób ją małymi kropkami. Na małym palcu i palcu serdecznym poproś mistrza o ucieleśnienie aktualnych wzorów: królika i ozdób świątecznych.


Z uroczym króliczkiem na kciuku

Kolejna opcja, daleka od tematu słodkich i delikatnych wzorów. Tyle, że jest to styl bardziej minimalistyczny. Wybierz 2 odcienie (np. różowy). Weź także biały i czarny. Użyj stonowanego koloru, aby stworzyć bazę na wszystkich paznokciach. Po tym czasie narysuj na kciuku tego uroczego króliczka. Jego kufa i uszy powinny być białe. Podkreśl oczy i nos czarnym kolorem. A w przestrzeni między długimi uszami można zakończyć rysowanie pary serc.


Oryginalny design

Patron 2023 roku uwielbia naturalne kolory (zwłaszcza te przypominające główny dainty królika - trawę i rośliny). Przyciągający wzrok odcień zieleni w połączeniu z bielą jest więc dobrym pomysłem. Podkreśl kilka palców pierwszym odcieniem, a resztę drugim. Na jednym z paznokci poproś mistrza o wdrożenie ciekawego wzoru, który przyciąga szczęście. Możesz użyć specjalnych naklejek (jeśli są dostępne).


Z d

żetami Wielu osobom manicure sylwestrowy kojarzy się z blaskiem i... dżetami! A jeśli jesteś wśród tych osób, zafunduj sobie manicure z efektownymi kamieniami. Ale, żeby nie dać się prześcignąć, złap tylko dwa akcenty. Można je wykorzystać jako ogonek zwierzęcia futerkowego. Wyobraź sobie to na jednym z palców z inną bazą. Do pozostałych paznokci użyj koloru, który lubisz.


Króliki na wszystkich paznokciach

Aby jak najbardziej udobruchać Patrona Roku, można na każdym palcu przedstawić królika w najzabawniejszych i najsłodszych stanach. Delikatny różowy podkład będzie wyglądał świetnie. A same rysunki powinny być wykonane (lub poszukać naklejek) w odcieniach szarości i bieli. Przykład takiej stylizacji paznokci można zobaczyć na zdjęciu poniżej.


Z królikiem, kropkami i łapkami

Manicure z królikiem na Nowy Rok 2023 to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą się wyróżnić i pochwalić naprawdę oryginalnym wykończeniem. A jeśli chcesz zrobić coś nieszablonowego, możesz sprawić, że wszystkie paznokcie będą inne. Będziesz potrzebowała do tego kilku lakierów do paznokci:
 1. czerwonego;
 2. jasnoróżowego

;
 1. białego;
 2. czarnego

.
Oto szybki przewodnik:
 1. Zachowaj kolor paznokcia u pinkie jako jego jedyny kolor

.
 1. Wykończyć jasnoróżowym lakierem żelowym.
 2. Na palcu serdecznym zrób czerwoną bazę i białe kropki.
 3. Użyj tej samej jasnej bazy kolorystycznej na środkowym palcu, ale użyj czerwonego detalu łapki.
 4. Palec wskazujący udekoruj w ten sam sposób co palec serdeczny (ale tutaj kropki powinny być białe).
 5. A na deser kciuk, który powinien zdobić wzór uroczego króliczka z dużymi uszami.
Wielobarwny wzór

Do tego manicure możesz użyć różnych kolorów, które tylko Ty lubisz.

Uwaga: nie zapominaj, że patronka roku 2023 nie lubi zbyt mocnych kolorów.

Dobrym wyborem mogą być odcienie stonowane lub nude. I poprawić projekt pomoże cekiny na niektórych palcach. Przedstaw królika na środkowym paznokciu, a na palcu serdecznym dowolny wzór.


Tandem różu i szarości wygląda świetnie, więc użyj do tego zadania dowolnego z tych błyszczyków. Zrób różową bazę na 4 palcach i szarą na palcu pinky. Trzeba też narysować na nim dwa małe serduszka. Na palcu najbliższym niech zdobią go białe króliki. A na pozostałych paznokciach zróbcie nietypowe serduszka. Dla przykładu zobacz zdjęcie poniżej.


Królik na

miesiącu Dość ciekawy projekt może się okazać, jeśli wyobrazisz sobie zwierzę śpiące na miesiącu. Potrzebny będzie lakier granatowy, niebieski, biały i różowy oraz dużo cierpliwości! Dzięki genialnym umiejętnościom swojego mistrza możesz uzyskać niesamowity nail art, który z pewnością zachwyci każdego!


Francuski manicure z cekinami

może poprawić projekt pod motywem Nowego Roku, dodając cekiny i uroczego królika. Z jednej strony można namalować jego twarz, z drugiej - obrócone zwierzę. Użyj znanego triku z dżetem jako ogonem.


Popularny zimowy manicure z

płatkami śniegu

powinien być rozcieńczony kilkoma akcentującymi niuansami. Zacznij od zrobienia bazy nude na wszystkich paznokciach. Pozwól, aby palec serdeczny wyróżniał się bielą i narysuj na nim królika owiniętego szalikiem. Na dwóch palcach można zrobić piękne śnieżynki z lekkim wybrzuszeniem. Tę samą technikę zastosuj do środkowego palca, ozdobionego serduszkami. Ten paznokieć powinien być matowy.


Rysowanie na kilku paznokciach I

kończy nasz wybór dość nietypowego, a bardzo pięknego pomysłu. Tutaj również należy przedstawić śpiącego królika. Tylko sam rysunek musi rozciągać się na kilka paznokci. Jak powinno to wyglądać w efekcie, możecie zobaczyć poniżej.Manicure z królikiem na Nowy Rok 2023 to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy wierzą we wszelkiego rodzaju przepowiednie i inne magiczne rzeczy. A jeśli to Ty, to wiedz, że wylosowanie Patrona na pewno przyniesie Ci szczęście i powodzenie!

Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
 • Przeczytaj też
 • Komentarze