single

Zmiana fryzury w dobrym stylu: jak upiąć grzywkę?

Zmień styl: jak upiąć grzywkę

Pomysły na piękno /. Pomysły na fryzury Pozbycie się wrastających grzywek to prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy chcą się ich pozbyć w schludny i stylowysposób. Sterczące kosmyki w pobliżu twarzy są kłopotliwe, niewygodne i po prostu nieestetyczne. Wydaje się, że nie ma sposobu, aby przejść przez ten okres z godnością. Styliści proponują jednak wiele różnych sposobów na stylizację grzywki lub upinanie jej. Zapoznaj się z nimi w dzisiejszym artykule.


Warto pamiętać, że zapuszczanie

grzywki

jest często czasochłonne, ale znoszenie długich kosmyków przy twarzy nie jest rozwiązaniem. Istnieje wiele łatwych sposobów na samodzielne wykonanie fryzury, które nie tylko pomogą pozbyć się grzywki, ale także będą świetnym sposobem na nadanie Twojemu wyglądowi nowego wyrazu. Niektóre z nich już podbiły serca fashionistek, inne dopiero zdobywają popularność. Styliści radzą jednak, aby zwracać uwagę na akcesoria, które ułatwiają usuwanie grzywki podczas zapuszczania. Należą do nich
  1. : opaski na głowę;

  2. chusty i bandany

;
  1. spinki i gumki do włosów;  1. gumki

do
  1. włosów
. Łącząc różne fryzury, techniki i akcesoria do grzywki, można uzyskać ciekawy i przyciągający wzrok wygląd.


Ulubiona fryzura Ariany Grande - ten

odważny koński ogon

to świetna ucieczka od odrastającej grzywki. Z pewnością trudno jest ją nosić na co dzień, ale jest idealna na wieczorne wyjście. Za pomocą ciasno związanego kucyka na czubku głowy można również podkreślić rysy twarzy, uzyskać "kocie" spojrzenie i wygładzić drobne zmarszczki na czole i pod oczami.

Jeżeli grzywka jest wystarczająco długa, zaczesz ją do tyłu w koński ogon. Można ją wykorzystać do uzyskania seksownego wyglądu. Aby uzyskać krótszą wersję, grzywkę można przyciąć na dwie części, odchylić do tyłu i pozostawić, aby obramować twarz. Grzywka jest miękka i romantyczna, a przedziałek z boku, który obraca się, nadaje fryzurze urzekający wygląd.


Warkocz z jednorożcem

Ta oryginalna technika zaplatania jest najbardziej odpowiednia dla młodych dziewcząt. W przypadku młodych kobiet będzie to wyglądać stylowo, ale kobietom w sile wieku doda tylko lat. Warkocz jednorożca obejmuje różne warkocze na koronie, od zwykłego kłosowego po warkocz grecki. Stosując tę technikę, można usunąć nawet krótkie grzywki, wplatając je w warkocz. Jeśli chcesz, możesz na środku głowy zrobić kucyk i zakręcić włosy.


Warkocze

afrykańskie

W sezonie wiosna/lato 2021 modne były warkocze afrykańskie i nadal są modne w nowym roku. Jest to fryzura do codziennego użytku, którą można wykorzystać do ukrycia grzywki. Warkocze inspirowane Afryką w jasnych kolorach są idealne na lato. To nie jest jednorazowa fryzura: możesz ją nosić przez miesiąc lub dłużej. W tym czasie, gdy będziesz zaskakiwać innych swoim wyglądem, Twoja grzywka odrośnie do przyzwoitej długości.


Romantyczny boychik

Nie wolno myśleć, że boychik jest tylko dla dzieci. Upięcie, jak nazywają je współcześni styliści, noszone jest na czerwonych dywanach przez Kim i Khloe Kardashian, Beyonce i Jennifer Lopez. A ci celebryci mają już po dwadzieścia lat. Dzięki malwie można uzyskać zarówno romantyczny, jak i biznesowy wygląd. Wszystko zależy od tego, jak ułożone są włosy. Ta wersja jest idealna dla osób, które chcą pozbyć się grzywki. Ułóż górne pasma włosów w półkucyka, a następnie zabezpiecz je wsuwką.


Urocze loki

Modna fryzura preferowana przez młodsze pokolenie. Kręcone grzywki to ciekawy i zabawny sposób na noszenie długich grzywek. Aby to zrobić, podziel grzywkę na 4-6 równych pasm i uformuj każdą część w wiązkę, a następnie przymocuj je do włosów nożyczkami lub małymi raczkami. Te "rogi" mogą być ozdobione dodatkami w postaci kwiatów lub niezwykłych figur - wygląd dla prawdziwych punków gotowy.Osoby, które lubią bardziej swobodny styl, mogą wybrać fryzurę z podwójnym warkoczem. Zrób przedziałek na włosach w prostej linii, a następnie podziel grzywkę na dwa loki. Przedziałek z boku może być wykonany jako grzywka lub jako warkocz z przedziałkiem z boku.


Aktualne loki

Lekka trwała ondulacja to niezwykle modny sposób na stworzenie zabawnej i pięknie zwężającej się grzywki. Ta fryzura została już wypróbowana przez Selenę Gomez i wiele innych fashionistek. Do wykonania tej fryzury należy użyć dużych lokówek. Podkręć włosy, a wraz z nimi grzywkę. W fazie chłodzenia lokówki użyj lakieru do włosów, spryskując nim całe włosy. Delikatnie rozczesz powstałe loki dłońmi lub użyj grzebienia do masażu. Bardzo popularną opcją na sezon 2022 są loki zaczesane do tyłu w kierunku twarzy.


Opaska francuska

Ta opcja jest odpowiednia dla delikatnych romantyczek. Wygląda dobrze na każdym kształcie twarzy. Ta technika stylizacji polega na zaplataniu cienkiego warkocza francuskiego od skroni do przeciwległego ucha, podczas którego podnoszone są pasma grzywki. Końcowy warkocz najlepiej jest zrobić w warkocz o dużej objętości i bardzo miękki. Resztę włosów można skręcić w kok, koński ogon lub loki. Tę piękną fryzurę z rosnącą grzywką można nosić zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście z przyjaciółmi.


Gładko zaczesane

włosy

Gładko zaczesany nisko kucyk to

dyskretne

i wygodne rozwiązanie, które pozwoli skupić uwagę na twarzy. Jest ona preferowana przez większość hollywoodzkich gwiazd zamiast wymyślnych fryzur. Idealnie nadaje się do ukrycia mocno zapuszczonej grzywki, ale krótkie pasma lepiej nadają się do obramowania twarzy.

Zwiąż ciasno kucyk u dołu karku. Podziel grzywkę na dwa pasma i wyprostuj je prostownicą, zaczesując do tyłu. Jeżeli grzywka jest wystarczająco długa, połącz ją z kucykiem i zamocuj przezroczystą gumką. W przeciwnym razie użyj siatki na włosy, aby zamocować kędziorki za uszami. Aby nadać włosom maksymalną gładkość, zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku używaj pianki.


Jak widać, można pozbyć się wrastających grzywek i nadać im ładny wygląd, stosując różne fryzury. Wybierz, który z nich najbardziej Ci odpowiada lub wybierz kilka, stosując je na przemian. Zmień te irytujące kosmyki w zwycięski element, z którym stworzysz oryginalne i stylowe fryzury.
Udostępnij ten artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze