single

Co należy, a czego nie należy nosić przy różu do policzków

Stosując zbyt dużo różu lub za mało może całkowicie rzucić swój wygląd makijażu na pętlę. Ważne jest, aby wiedzieć, jak używać różu na co dzień, który sprawi, że Twoja skóra będzie świecić i wyglądać zdrowo. Jak wybrać pomiędzy kremami, pudrami i jakie pędzle i narzędzia są najlepsze do nakładania różu?

1. NIE: Używaj zbyt dużego kontrastu kolorystycznego

Wizażyści mają niesamowity sposób na tworzenie najpiękniejszych makijaży na modelkach. W czasopiśmie możesz zobaczyć jasnoróżowy lub pomarańczowy róż do policzków na porcelanowej skórze, ale nie powinnaś tego próbować w domu, gdyż może to być rozpraszające. Użycie zbyt dużej ilości kontrastującego koloru może spowodować, że na policzkach pojawią się smugi, a czasami brudne lub błotniste wykończenie i efekt.

DO: Używaj czystych odcieni różu do policzków, a następnie nałóż pigment na jabłka policzków, aż do uzyskania pożądanego koloru. O wiele łatwiej jest budować i mieszać kolory niż je usuwać. Jeżeli masz jasną karnację, wypróbuj delikatny jasny róż lub kolor brzoskwiniowy, który wygląda naturalnie. Jeśli masz skórę oliwkową, postaw na cieplejsze odcienie brązu, a jeśli masz ciemniejszą karnację, możesz użyć jagodowych i śliwkowych różów, aby podkreślić swój kolor.

Nie jesteś pewna jak konturować twarz? Kluczem jest wiedza, jakie obszary konturować i podkreślać, a także użycie pudru nieco cieplejszego niż Twój naturalny kolor skóry, aby wyglądał dokładnie tak, naturalnie!

2. NIE WOLNO: Zapomnij o mieszaniu kosmetyków

Jeśli nałożysz róż na jabłka policzków bez mieszania, będzie się wydawać, że po prostu siedzi na skórze, prawie jak klaun. Kluczem jest, aby mieszać krem tak, że wygląda jak miękkie wash koloru na policzkach i naturalne.

Potrzebujesz kilku świetnych narzędzi do blendowania, ale nie wiesz od czego zacząć? Wypróbuj tę gąbeczkę do różu w kremie lub ten pędzel do nakład ania kremowych i pudrowych różów.

DO: Blenduj, blenduj, blenduj! Róż do policzków powinien być nakładany od jabłka policzka w kierunku ku górze, wzdłuż kości policzkowych. Lekko rozetrzyj go pędzlem do różu, aż będzie wyglądał równo i naturalnie, bez przerysowanych linii. Blendowanie jest niezbędne, aby makijaż wyglądał na profesjonalnie nałożony, a także sprawi, że Twój makijaż będzie o wiele trwalszy.

3. NIE: Używaj różu z dużą ilością drobinek brokatu.

To może spowodować, że brokat pozostanie na części twarzy i być bardziej rozpraszające niż chcesz, wraz z tym, że jest nieco trudniejsze do usunięcia, gdy dzień jest zrobiony. Świetnym sposobem, aby przetestować, jak rumieniec ma się pojawić na skórze jest wypróbowanie go przed faktycznie zobowiązując się do zakupu i zobaczyć na własne oczy, ile shimmer faktycznie pozostaje na twarzy. Możesz najpierw przetestować produkty w domu towarowym, aby znaleźć odpowiedni dla siebie.

DO: Używaj różu do policzków o subtelnym połysku i efekcie rozświetlenia, który jest delikatny i naturalny. Wystarczy, aby światło padające na Twoją skórę dawało piękny blask, w przeciwieństwie do produktu, który może wydawać się zbyt błyszczący. Doskonałym sposobem na dodanie skórze blasku jest użycie kremowego różu do policzków lub płynnego rozświetlacza, który możesz rozprowadzić na skórze palcami, uzyskując piękne wykończenie. Stosując płynny rozświetlacz, nanieś go na wybrane miejsca na twarzy, a następnie wklep w skórę.