single

Fantazyjne farbowanie, gdy nie widać odrostów

Modne kolory, gdy korzenie są ukryte

Pomysły na piękno / Pomysły na fryzury Czy jest jakaś dziewczyna, która nie marzy o tym, by nosić modne kolory, w których nie widać odrostów? Oczywiście, że nie ma! Jedną z głównych misji płci pięknej jest uszczęśliwianie świata swoją urodą i atrakcyjnością. Jak wiadomo, kobieta zaczyna od włosów! Dlatego ważne jest, aby włosy były zawsze zadbane i cieszyły panią swoim wyglądem. Jesteś zmęczona ciągłymi wizytami u fryzjera i denerwują Cię wystające odrosty? Czytaj dalej, poznaj kilka wspaniałych stylów kolorowania i wybierz swój własny!


Marzysz o blondzie, ale boisz się częstych wizyt u mistrzów po wybielaniu? Czy jesteś posiadaczką włosów popielatych i borykasz się z problemem szybkiego pojawiania się przejść między odcieniami po dwóch tygodniach? Nowoczesna koloryzacja pozwala dziewczynom rzadziej farbować włosy i nadal wyglądać świetnie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią technikę koloryzacji, a nie będziesz musiała martwić się o wygląd rozdwojonych odrostów.

Chcesz dowiedzieć się, jak pozostać trendy i cieszyć się swoimi włosami każdego dnia? Ruszamy! Oto kilka najmodniejszych i najbardziej praktycznych sposobów koloryzacji, które oszczędzą Ci kłopotów z bieganiem do kolorysty po metamorfozie lub dwóch.
Styliści zadbali o to, aby każda dziewczyna mogła

ukryć

swoje wrastające odrosty i stworzyli listę modnych koloryzacji
 1. na

rok 2022, które zachwycą każdego:
 1. koloryzacja półtrwała ton w ton;
 2. rozjaśnianie


;


 1. balayage


;


 1. shatouch


;


 1. nabłyszczanie


;


 1. strobing

.

 1. Każda z tych koloryzacji
 1. sprawia, że
cebulki włosów pięknie odrastają i wyglądają tak naturalnie, jak to tylko możliwe.

Półtrwała koloryzacja ton w ton

Półtrwałe farby są bardziej nieszkodliwe i bezpieczniejsze dla włosów niż zwykłe farby. Nie naruszają ani nie zmieniają struktury włosów. Jeśli jesteś ognistą brunetką, ale postanowiłaś dołączyć do grona blondynek, rozjaśnianie przy pomocy takiego produktu na nic się nie zda. Jeśli jednak chcesz rozjaśnić swój naturalny kolor, aby uzyskać jaśniejszy, bardziej nasycony kolor, jest to świetna opcja. Korzenie odrosną niezauważone.


Najlepsze w

tym

rodzaju farbowania jest to, że pasuje do
 1. wszystkich długości i rodzajów włosów: 1. zachowuje naturalny wygląd włosów,
 2. pomaga ukryć siwiznę, a
 3. tworzy płynne przejście między odrostami a końcówkami

.
Doskonała opcja dla osób, które zdecydowały się na blond. Całe farbowanie nie jest dobre dla włosów, ale proces topienia, który polega na farbowaniu pojedynczych pasm, stopniowo doprowadzi do pożądanego rezultatu. Po zabiegu można nałożyć kolor na pojedyncze pasma włosów lub na cały pukiel włosów. Dzięki temu włosy wyglądają jeszcze piękniej i są bardziej ożywione.


Balayage

Nazwa tego typu koloryzacji pochodzi z Francji i tłumaczy się ją jako "zamiatać, zamiatać". Balayage umożliwia uzyskanie efektu spalonych włosów. Mistrz ostrożnie nakłada kolor i rozmazuje go poziomymi ruchami, jakby omiatając go z kosmyków. Doświadczony kolorysta nie pozostawia żadnych granic podczas procesu koloryzacji. Naturalny kolor pozostaje kolorem głównym, a część korzeniowa nie bierze udziału w tym procesie. Dzięki pasemkom włosy zyskują pełniejszy, bogatszy i bardziej żywy kolor. Styliści zauważają również, że ten rodzaj koloryzacji doskonale ukrywa niedoskonałości, takie jak duży podbródek i wydatne kości policzkowe.


Chatouche

Szybko rosną korzenie po rozjaśnianiu? Kolor shatouche jest dokładnie tym, czego szukałeś! Po tej koloryzacji możesz zapomnieć o wizycie u kolorysty przez cztery miesiące. Włosy nie zostaną uszkodzone, a skóra głowy i cebulki nie będą narażone na agresywne działanie rozjaśniacza.

Dodatkowe plusy farby Touch Up: dzięki odcieniom i
 1. pasemkom
,
 1. ukrywa siwe włosy;
 2. efekt objętości;
 3. blask i połysk

.
Technika koloryzacji polega na rozjaśnianiu włosów pozostałych po tapirowaniu każdego pasma. Gwarantowane jest łagodne i stopniowe przejście, ponieważ korzenie włosów pozostają nietknięte, a pozostałe partie włosów są częściowo poddawane zabiegowi.


Nabłyszczanie

Zabieg mający na celu odbudowę i rewitalizację włosów farbowanych. Zabieg ten jest bardzo podobny do laminowania, ale włosy farbowane są poddawane działaniu bardziej naturalnych produktów. Końcówki włosów, które się rozdwoiły, zostają ponownie połączone, a włosy stają się gładkie i jedwabiste. Zdrowe i lśniące włosy pozwalają na łagodniejsze przejście, a odrosty stają się mniej widoczne.


Strobing

Wspaniała technika, która nie ma żadnych zasad! Czy można zaufać intuicji mistrza? Kolorysta, niczym artysta, maluje nowy wygląd na podstawie długości włosów, koloru bazowego, struktury włosów, a nawet koloru skóry. Czy chcesz, aby Twoje włosy zawsze wyglądały na zadbane i świeże? Nie chcesz drastycznie zmieniać swojego wyglądu, a jednocześnie chcesz zapomnieć o wrastających odrostach na ciemnych włosach? Strobing jest dla Ciebie!


Sprawdźmy, jak zachować kolor

włosów farbowanych

na jak najdłużej. Jako specjalista od plam barwnikowych,
 1. nie myj włosów przez pierwsze 72 godziny po koloryzacji;
 2. nie
 3. używaj
 4. gorącej wody
 5. ;

 1. od
 2. czasu do czasu używaj suchego szamponu;

przestudiuj
 1. produkty do pielęgnacji włosów (unikaj siarczanów);
 2. unikaj lakieru

do włosów
 1. ;
 2. chroń włosy przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

.

 1. Stosuj się do tych wskazówek, a za każdym razem będziesz mieć nieskazitelne włosy! Wybierz modne fryzury, w których odrosty są odsłonięte, i zachwyć świat swoim idealnym wyglądem!

Udostępnij ten artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj:
 • Przeczytaj także
 • Komentarze