single

Nowy rok manicure 2023 według znaku zodiaku

Nowy rok manicure 2023 według znaku zodiaku

Pomysły na urodę /. Pomysły na manicure Aby w nowym roku mieć szczęście we wszystkich sprawach i przedsięwzięciach, warto zadbać o stworzenie odpowiedniego wizerunku na świąteczny wieczór. Dziś przyjrzyjmy się sylwestrowym manicure i wskażmy, jakie paznokcie są najlepsze dla poszczególnych znaków zodiaku.


Zasady manicure na Sylwestra 2023

Aby uzyskać szczęście w nowym roku, znajdź projekt paznokci, który odwołuje się do symbolu roku. Rok 2023 będzie pod patronatem Królika z Czarnej Wody. Nie oznacza to jednak, że powinnaś zrobić sobie manicure w ciemnych odcieniach czerni i błękitu. Paleta szczęścia jest znacznie szersza i bardziej zróżnicowana.

Astrologowie zalecają wybór następujących kolorów, zwłaszcza gdy stylizacja paznokci będzie wykonana w monochromatycznej palecie:

Soczysta czerwień - symbol miłości, pasji i energii. Soczysta czerwień - symbol miłości, pasji i energii.Lavender (Digital Lavender) to modny odcień fioletu idealny do subtelnej kreacji sylwestrowej.Sundial to żywy odcień z bogatym podtekstem mango dla letniego, sylwestrowego wyglądu.Spokojny niebieski to wyrafinowany i subtelny odcień, który z łatwością łączy się ze świątecznymi stylizacjami w różnych stylach i kolorach.Miedziana niebiesko-zielona (Verdigris) to ciepły i spokojny odcień, który nadaje nastrój całej sylwestrowej stylizacji.Możesz swobodnie eksperymentować z różnymi odcieniami, łączyć i zestawiać je ze sobą, tworząc naprawdę stylowe i oryginalne sylwestrowe paznokcie.

Jednak uwaga, astrologowie ostrzegają, że przy tworzeniu świątecznego manicure na Sylwestra 2023 pod zakazem dwa kolory: biały i ciemnożółty.

Mając na uwadze ogólne zasady i zalecenia, teraz porozmawiajmy bardziej szczegółowo o najlepszym wyborze dla przedstawicieli każdego znaku zodiaku.

Sagittarius, Aries, Leo - znaki ognia

Jasność

,

oryginalność i kreatywność - oto ogólne zalecenia astrologów, którymi powinni kierować się przedstawiciele elementu ognia.

Strzelce decydują się na ekspresyjną i modną stylizację paznokci, ale upewnij się, że dodasz do niej twist. Na przykład, kolorowy francuski styl paznokci z nietypowym uśmiechem może być właściwym wyborem. Możesz też zrobić monochromatyczny manicure z jasnym i chwytliwym wzorem na jednym paznokciu.Preferuj chwytliwy i nie nudny design , który zachwyci Ciebie i osoby z Twojego otoczenia. Takie paznokcie to idealny sylwestrowy look dla optymistycznych i pełnych emocji Jagien. Doskonały do paznokci, wykonany z dużej ilości złotych cekinów, kamifubuki, obfitości dżetów.Leo - jasny i najbardziej zauważalny manicure powinien być wybrany dla przedstawicieli tego znaku zodiaku. Astrologowie zalecają dawać pierwszeństwo jasnym kolorom i nie bać się designu. Niech Twój doskonały gust i wyczucie stylu zostanie zauważone przez innych.


Libra, Aquarius, Gemini - przedstawiciele elementu powietrza

Dla znaków, które należą do elementu powietrza, ważne jest, aby zachować harmonię, lekkość i oryginalność we wszystkim.Wakacyjna stylizacja paznokci powinna być właśnie taka.

Libra - Sylwestrowy manicure powinien być wykonany w pastelowych odcieniach. Astrologowie zalecają, aby zwrócić uwagę na nude French, matowy jednokolorowy lub wzór ze zgrabnym paznokciem akcentującym.Wodnik - daj pierwszeństwo niebieskiej palecie. Aby uzyskać bardziej glamour design, dodaj dżetów, cekinów lub motywów.Gemini - Manicure dla przedstawicielek tego znaku będzie doskonałą okazją, by bez wysiłku zwrócić uwagę na swój wizerunek. Gwiazdy zalecają, aby nie bać się używać jak najwięcej iskierek i jasnych kolorów w świątecznej sztuce paznokci. Zadbaj o to, by Twój manicure był niezapomniany!


Cancer, Scorpio, Pisces - znaki wodne

Przedstawiciele tych znaków zodiaku powinni preferować luksusowe i eleganckie opcje paznokci, które reprezentują złożoność i emocjonalność ich charakteru

.Rakowie - astrologowie zalecają, aby zdecydować się na zrelaksowany projekt unikając jasnych, jaskrawych odcieni. Na spotkanie 2023 roku optymalny będzie manicure w subtelnej palecie nude lub w stylu minimalistycznym, a także matowe paznokcie bez żadnych falbanek.Skorpion - Panie urodzone pod tym znakiem, do sylwestrowego manicure mogły użyć kolorów zielonych, czarnych i czerwonych. Stworzą nieco tajemniczy i głęboki look, zwłaszcza jeśli pokryjesz je matowym topem.Pisces - najlepszą opcją według astrologów jest manicure z wyrafinowanym wzorem wykonany w chłodnych odcieniach. Najbardziej udanie będą wyglądać paznokcie w odcieniach srebra, beżu, szarości i delikatnego różu.


Panna, Taurus, Koziorożec - znaki ziemi

Kobiety urodzone pod patronatem tych konstelacji zodiakalnych cechuje realistyczne spojrzenie na świat, pragmatyzm i praktyczność.Oto wymagania i cechy, które powinien spełniać ich noworoczny manicure.

Virgo - dość konserwatywny, ale elegancki nail-art to doskonała opcja. Daj pierwszeństwo pokryciu w pastelowych i powściągliwych tonach, użyj minimum elementów dekoracyjnych.Taurus - aby przyciągnąć szczęście, w Sylwestra powinieneś unikać jaskrawych kolorów i odcieni, obfitości kryształów i kamieni oraz zawiłych kompozycji. Warto zdecydować się na spokojny manicure w palecie nude ze złotymi lub srebrnymi akcentami.Koziorożce - Astrologowie zalecają przedstawicielom tego praktycznego znaku zodiaku preferowanie prostej, ale eleganckiej stylizacji paznokci. Niech to będzie manicure, wykonany w powściągliwej jasnej palecie, uzupełniony o dyskretne elementy lub wcale.Teraz już wiesz, jaki manicure najbardziej pasuje do Ciebie na Sylwestra 2023 według Twojego znaku zodiaku. Koniecznie posłuchaj wskazówek astrologów, ponieważ aby odebrać "właściwe" paznokcie nie jest trudne, ale lojalność i ochrona Czarnego Wodnego Królika w ciągu najbliższych 365 dni jest gwarantowana!
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj też
  • Komentarze