single

15 modnych fryzur i cięć od Rihanny

15 modnych fryzur i cięć od Rihanny

Pomysły na urodę /. Pomysły na stylizację włosów

Robyn Rihanna Fenty (znana światu po prostu jako Rihanna) jest najjaśniejszą gwiazdą Barbadosu, podbijającą showbiznes w swojej ojczyźnie, w Stanach Zjednoczonych, a nawet na całym świecie. Utalentowana piosenkarka jest uznawana za ikonę stylu. Dziś postanowiliśmy poznać najlepsze fryzury Rihanny.


Rihanna co chwilę zmienia wizerunek, nie boi się eksperymentów i odważnie oddaje się w ręce swoich stylistów. Podziwiajmy najciekawsze wizerunki społeczniczki. Może staną się dla kogoś inspiracją do zmiany wizerunku.

1. Pixie z długą grzywką.Nie ma chyba na świecie gwiazdy, która choć raz nie wystąpiłaby przed kamerami w fryzurze pixie. Jestem trochę nieufna wobec pixies, ponieważ mogą one sprawić, że będziesz wyglądać zbyt męsko. Jednak w przypadku grzywki wszystko może się zmienić. Styliści Rihanny wybrali udaną opcję z długą i skośną grzywką.

2. Fryzura w stylu pin-up.Wizerunek pin-up girl nigdy nie przestaje inspirować stylistów mody. Rihanna wyglądała bardzo dobrze w jasnoczerwonej fryzurze w stylu retro rockabilly. Kręgi, obramowanie, chusta w kropki - doskonale przemyślany zestaw.

3. Tępy z hukiemPrawie idealnie prosty bob z lekko podwiniętymi końcówkami w kierunku twarzy i prostym przedziałkiem pośrodku. Nieskazitelna fryzura dla schludnego wyglądu. To idealna stylizacja dla Twojej biznesowej fryzury i uczesania, ale będzie też wyglądać szykownie w biurze i wszędzie indziej.

4. Różowy pastelRihanna wielokrotnie pokazywała się przed kamerami z włosami w różnych odcieniach różu. Fason w różowym, pastelowym kolorze wyglądał świetnie. Nadało to Rihannie jeszcze bardziej kokieteryjny wygląd, który jest już charakterystyczny dla słynnej piękności.

5. Odważne podcięciePiosenkarka uwielbia fryzury z podcięciem, czyli częściowo wygoloną częścią pod włosami. Takie fryzury są idealne dla dynamicznych dziewczyn. Sprytnie zaprojektowane podcięcie może być eksponowane tylko przez część czasu, w razie potrzeby można je ukryć za większą częścią włosów.

6. Drobne lokiTen rodzaj fryzury w czasach mojego dzieciństwa znany był jako "Eksplozja Fabryki Makaronu" lub "baranek". Ta interesująca fryzura nadaje się do codziennego użytku tylko wtedy, gdy z natury masz tego typu włosy.

7. Warkocze afroWielu członków afroamerykańskiej społeczności lubi czasem sięgnąć po fryzury w stylu "heritage". Rihanna nie jest wyjątkiem. Jej afrykańskie warkocze zostały dobrane w modny i elegancki sposób.

8. "Under the pot

"

Fryzura "under the pot" nie jest już tak popularna jak w latach 90. Pasuje jednak do niektórych kształtów twarzy. Jednak na niektórych twarzach jest on również niezwykle prosty - zwłaszcza w połączeniu z nietypowymi kolorami, takimi jak u Rihanny. Styl "hotie-girl" jest jeszcze bardziej uderzający, gdy jest stylizowany z odrobiną koloru.
Przeczytaj więcej
  • Seksowni celebryci
Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze