single

Jak zrobić paznokcie w panterkę [5 prostych kroków]

Kochasz wzór w panterkę i chcesz go wykorzystać w swoim następnym manicure? W Naio Nails mamy dla Ciebie doskonały, łatwy do wykonania wzór, który możesz wypróbować. Leopard print jest zawsze popularnym wyborem dla paznokci żelowych, ponieważ ten wygląd nigdy nie wychodzi z mody; jest to klasyczny wzór, który można nosić na co dzień lub na specjalne okazje i pasuje do każdej pory roku.

W tym tutorialu pokażemy Ci jak wykonać prostą technikę freehand, która jest bardzo łatwa do nauczenia. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym stylistą paznokci czy też po prostu uwielbiasz robić paznokcie w domu, te paznokcie w panterkę są idealne dla wszystkich poziomów zaawansowania.

Aby dowiedzieć się jak zrobić paznokcie w panterkę w pięciu prostych krokach, obejrzyj nasz film instruktażowy i postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem poniżej!

Będziesz potrzebować:

  • Jasnobrązowy lakier żelowy - Butterscotch
  • Ciemnobrązowy lakier żelowy - Firewood
  • Brązowy brokatowy lakier żelowy - Bronze Medallion
  • Czarny lakier żelowy - SeriousBlack
  • Pędzelek do malowania paznokci
  • Ultra Fine Detail Brush
  • Lakier nawierzchniowy Urban Graffiti

1. Nałóż swoją bazę

Aby rozpocząć malowanie paznokci w panterkę, zacznij od nałożenia koloru bazowego. Do naszej bazy użyliśmy żelowego lakieru Urban Graffiti Butterscotch, ponieważ jest to idealny beżowo-brązowy odcień dla tego wyglądu i wystarczająco jasny, aby nałożyć na niego inne kolory. Wystarczy nałożyć dwie warstwy i po zakończeniu utwardzić paznokcie pod lampą (LED przez 30 sekund lub U.V. przez 120 sekund).

2. Stwórz swoje cętki lamparta

Następnie weź drugi, ciemniejszy kolor (Firewood) i zacznij dodawać swoje lamparcie cętki za pomocą pędzelka do malowania paznokci. Wspaniałą rzeczą w tych odręcznych paznokciach z lamparcim nadrukiem jest to, że nie muszą być one idealne! Pamiętaj tylko aby dodawać cętki na całej powierzchni paznokcia w nieregularnych kształtach, o różnej wielkości, aby nie wyglądały zbyt jednolicie. Po zakończeniu utwardzaj je ponownie pod lampą.

3. Dodaj swój trzeci kolor

Kiedy już będziesz zadowolona ze swoich lamparcich cętek, możesz dodać trzeci, mieniący się kolor lakieru żelowego (Bronze Medallion), który stworzy piękny dwutonowy efekt i wspaniałe błyszczące wykończenie. Po prostu weź swój pędzelek i lekko wklep błyszczący kolor w środek każdej brązowej plamki. Postaraj się, aby nie były one zbyt okrągłe; muszą wyglądać jak lamparcie cętki, a nie jak kropki. Kiedy skończysz, utwardź je ponownie.

4. Wykreśl plamki

Następnie weź swój drobniejszy pędzelek do malowania paznokci i czarny kolor żelu (Serious Black). Za pomocą małych pociągnięć, lekko dodać trochę czarny lakier wokół leopard print plam, czyniąc górę i dół każdej plamy najgrubsze. To doda ostateczne szlify do paznokci z nadrukiem lamparta i dać im bardziej realistyczny, leopard-like wygląd. Ponownie, nie wszystkie muszą wyglądać tak samo! Piękno tego wzoru jest takie, że nie muszą być zbyt precyzyjne. Wystarczy powoli dodać czarny do każdego miejsca, aż jesteś zadowolony z leopard print design, a następnie wyleczyć je ponownie.

5. Dodaj top coat

I wreszcie, aby zakończyć swoje paznokcie w panterkę, dodać top coat, aby dać im wspaniały błyszczący wykończenie. Możesz użyć matowego top coat, jeśli wolisz, ale połysk pomoże uwydatnić brokat na twoich plamach. Po nałożeniu lakieru nawierzchniowego, wylecz paznokcie po raz ostatni i wykończ całość, nakładając na każdy paznokieć odrobinę olejku do skórek.

I to jest właśnie nasz łatwy, pięcioetapowy proces tworzenia pięknych paznokci w panterkę! Teraz już wiesz jak w tak prosty sposób zrobić paznokcie w panterkę i z pewnością stanie się to Twoim ulubionym manicure, który będziesz mogła nosić przez cały rok. Nie zapomnij pokazać nam jak wyglądają Twoje, oznaczając nas na Instagramie!

Sprawdź także: https://styl.fm/newsy/341195.tatuaze-dla-kobiet-27-pomyslow-na-male-kobiece-tatuaze-galeria