single

Top 10 ćwiczeń, które sprawią, że będziesz bardziej odporna w seksie

Top 10 ćwiczeń, które sprawią, że będziesz twardsza w seksie

Pomysły na urodę /... Pomysły na ćwiczenia

Czy kiedykolwiek czułeś się bardzo zmęczony podczas seksu lub cierpiałeś z powodu bólu mięśni kilka dni po energicznym kochaniu się? Jeśli tak, to twoje ciało nie jest wystarczająco zahartowane. Nie przejmuj się, bo kilka prostych ćwiczeń może pomóc Ci nie tylko schudnąć i zadbać o sylwetkę, ale także stać się bardziej wytrzymałą i sprawną w łóżku.

1.

Ćwiczenie

plank

jest doskonałe do napinania mięśni całego ciała i budowania wytrzymałości. Istnieje wiele odmian deski, sugerujemy skupić się na klasycznych wariantach. Starając się osiągnąć bardziej efektywny efekt, niektórzy próbują robić plank przez 10 minut lub dłużej - korzyści z takich wysiłków są niewielkie. Wystarczy robić deskę przez minutę (lub nawet 30 sekund), ale zadanie to powinno być wykonywane codziennie.


2. Push-ups z podłogi

Miłym bonusem takiego treningu dla maratonu seksualnego jest to, że pompki sprawiają, że klatka piersiowa staje się jędrna. Jest to świetny trening całego ciała, który wzmocni Twój oddech i pozwoli Ci kochać się przez długi czas. Szczególnie mężczyźni, którzy lubią pozycje misjonarskie, powinni zwrócić większą uwagę na pompki, ponieważ muszą oni długo utrzymywać ciężar ciała w rękach, aby nie obciążać całego ciała kruchej dziewczyny. Dla dziewczyn trening jest w porządku, jeśli lubią pozycje seksualne typu Doggy-style.


3. Przysiady

Podczas przysiadów aktywnie pracuje cała grupa mięśni: mięśnie pośladkowe, tylna powierzchnia uda oraz mięsień czworogłowy. Oczywiście, lepsze i szybsze rezultaty uzyskasz, jeśli będziesz przysiadać z hantlami, ciężarkami lub sztangą. Na początku można jednak pracować również z własnym ciężarem ciała. Dzięki przysiadom będziesz mogła pokazać najwyższą klasę w seks pozach w pozycji stojącej, a Twoje pośladki staną się silne jak orzech!


4. Spider-Man Stretch

Fani ekstremalnych pozycji seksualnych dla elastycznych są dobrze świadomi obolałych mięśni rano po szorstkiej nocy na zewnątrz. Aby mięśnie stały się silne i elastyczne, wykonaj kilka ćwiczeń rozciągających. Dobrym pomysłem jest również rozgrzanie się przed ciężką nocą seksu.


5. Pozycja psa zwróconego w górę

Urdhva Mukha Shvanasana (UMSS) jest jedną z najbardziej popularnych asan w jodze. Ta pozycja pomoże wzmocnić mięśnie całego ciała, ale szczególnie ramion, brzucha i pleców. Pozycja psa z podniesionym pyskiem jest często stosowana jako metoda radzenia sobie z bólem pleców. Polecamy również zapoznanie się z listą póz seksualnych dla miłośników jogi.


6. Chwyt Czwórkowy

Ta pozycja jest zapożyczona ze sportu sztuk walki i jest zasadniczo bolesnym chwytem. Nie martw się, nie potrzebujesz partnera do sparingu, nie zamierzamy nikogo skrzywdzić. Kiedy odkryłam to ćwiczenie, byłam w stanie nieopisanego zachwytu. Po raz pierwszy zasugerowano mi ją, gdy cierpiałam na zaciśnięty nerw kulszowy, z powodu którego każdy krok powodował ból w pośladkach. Okazuje się jednak, że ta poza ma też inne zalety. Na przykład, pomaga rozluźnić dno miednicy, co jest bardzo ważne przy bolesnym seksie.

Osobiście uważam, że lepiej raz pokazać niż sto razy opowiedzieć, dlatego starałem się do każdego ćwiczenia dołączać materiał wideo. Jednak w przypadku tego uchwytu nie udało mi się znaleźć dobrego materiału wideo (poza materiałami z imprez sportowych). Cóż, wyciągniemy wnioski z moich słów, nie żałuj sobie. Aby wykonać ten chwyt, połóż się na podłodze, zegnij kolana i oprzyj stopy na podłodze. Teraz połóż ręce wokół prawej nogi, połóż lewą kostkę na prawym kolanie, przyciągając prawe kolano do klatki piersiowej. Zatrzymaj się na chwilę i odwróć kolejność: połóż prawą kostkę na lewym kolanie i zatrzymaj się.


7. Okrężne ruchy miednicy

Sam zdecyduj, jak będziesz wykonywać to ćwiczenie: podczas jogi, z obrotami obręczy w talii, podczas gimnastyki tanecznej lub tańca brzucha. Niezależnie od tego, co wybierzesz, ruchy okrężne pomogą zwiększyć Twoją sprawność seksualną, zwiększyć wytrzymałość i sprawią, że Twoja talia będzie wyglądała na wydrążoną.


8. Nożyce na nogi

Prosty trening, z którym poradzą sobie nawet osoby, które nie uprawiają sportu. Bonus: pozbędziesz się tłuszczu z brzucha i sprawisz, że Twoje nogi będą smukłe i piękne. Zacznij od 1 biegu dziennie 10-15 razy, po tygodniu dodaj kolejne 10-15 uderzeń. Po miesiącu zauważysz, że Twoje mięśnie się napięły, a chodzenie po schodach przestanie powodować zmęczenie i duszności. Oczywiście, twoja wytrzymałość na seks również wzrośnie.


9.

Wymachy

nóg

Aby być bardziej konkretnym, mówimy konkretnie o ćwiczeniu o długiej i ponurej nazwie "Wymachy nóg na boki z pozycji czworaczej". Osobiście podoba mi się zagraniczna nazwa "hydrant", ponieważ ma ona sarkastyczny wydźwięk, gdyż pozycja stażysty wygląda jak pies, który chciał oznaczyć hydrant przeciwpożarowy. To trening, który ujędrni Twoje pośladki i zgrabne nogi, a także sprawi, że będziesz bardziej odporna na pozycje foursex.


10. Rozciąganie stóp

Seks jest w pełnym

rozkwicie

, wszyscy wołają do wszystkich bogów, jęczą słodko, upragniony punkt kulminacyjny jest tuż tuż i... Wtedy nogi zaczynają boleć i padasz na pościel, kurcząc się i jęcząc. Musisz zapomnieć o kochaniu się, w pośpiechu rozluźniając spazmowaną nogę. Ach, żegnaj orgazmie! Czy ta sytuacja brzmi znajomo? Następnie radzę wykonywać ćwiczenia rozciągające nie tylko całe ciało, ale przede wszystkim nogi, a w szczególności stopy. Pomysły na rozciąganie można znaleźć na lekcjach tańca, w tym baletu i pole dance. Szczerze mówiąc, na początku te odcinki sprawiały, że nogi bolały mnie jeszcze bardziej, ale po tygodniu bóle zaczęły pojawiać się coraz rzadziej. Ty też powinieneś spróbować, to może ci pomóc.Uważa się, że seks zastępuje ćwiczenia, wzmacnia ciało, a nawet pomaga schudnąć. To generalnie prawda, ale czasami sam seks wymaga dużej sprawności fizycznej. Czy masz skłonność do częstych zmian pozycji seksualnych, czy też planujesz po prostu długi seksualny maraton? Następnie zalecamy wykonywanie wymienionych ćwiczeń co najmniej kilka razy w tygodniu. Miłość i zdrowie dla wszystkich! :-)
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Utrata
  • wagiPozycje seksualne
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze