single

15 najlepszych fryzur dla osób z dużym nosem

15 najlepszych fryzur dla osób z dużym nosem

Pomysły na urodę / Fryzury dla dziewczyn Pomysły na fryzury

Duży nos może powodować, że dziewczyna czuje się niekomfortowo w swoim wyglądzie. Co z tego, że natura obdarzyła Cię dużym nosem? Fryzury mogą pomóc zrównoważyć rysy twarzy!

Duże nosy" to "brzydkie" i "brzydkie", co oznacza, że nosy ludzi muszą być małe i płaskie, bo inaczej nie są piękni. Sytuację pogarszają stereotypowe wizerunki potworów i czarownic, które zazwyczaj mają duże, długie, garbate nosy. Zdziwiłabyś się jednak, jak dobry wygląd można poprawić dzięki dobremu cięciu lub fryzurze. Dowodem na to są celebryci z dużymi nosami.

1.

Duży

zakola

na nosie nie przeszkodziły Kate stać się symbolem seksu po "Titanicu" i zagrać w licznych melodramatach. Niezaprzeczalnie, jej fryzura jako Rose stała się ikoną, rozpoznawalną. Winslet wyglądała jak delikatna panna z obrazów z epoki, z rudymi lokami ułożonymi elegancko w stylu greckim. To świetny pomysł na uroczystą galę lub na fryzurę ślubną.


2. Plażowe fale

Przez całe 10 lat swojej kariery Gisele była najlepiej zarabiającą modelką na świecie. Na początku lat 2000 Bündchen oczarowała Leonardo DiCaprio, z którym spotykała się przez pięć lat. Zostali wtedy okrzyknięci najpiękniejszą parą na świecie, pomimo zbyt dużego nosa dziewczyny. Oczywiście, makijaż i umiejętne dobranie kątów pomagają Gisele optycznie zmniejszyć nos. Jednak wybór fryzury z miękkimi plażowymi falami odgrywa ważną rolę w kamuflażu.


3. Wysoki grzebień z grzywką

Według aktorki i piosenkarki, jest ona dumna z tego, że przybyła do Hollywood bez operacji plastycznej nosa. Nietypowy wygląd pomógł jej w zdobyciu wielu ról, do których nie nadawały się aktorki o standardowych twarzach. Streisand nie ma absolutnie żadnych kompleksów, dlatego czasem wybiera fryzury, które słabo maskują nos. Jednak w młodości Barbra wyraźnie starała się wyglądać łagodniej, usuwając akcent z nosa za pomocą makijażu i wyważonych fryzur. Przykładem tego może być jej fryzura zaczesana na bok. Wydłuża kształt twarzy i sprawia, że nos wygląda na mniejszy. Oczywiście, jasny makijaż oczu jest równie ważny. Uwaga kieruje się od nosa do oczu.


4.

Cate Blanchett wyglądała olśniewająco w reklamie perfum Si, stworzonej przez Giorgio Armani. Fryzura jest teksturowana, a pojedyncze pasma ulizane do tyłu. Otwarte czoło, miękkie fale. Wyglądało to stylowo, dynamicznie i modnie. Przy okazji, jest to dobra opcja dla tych, którzy szukają fryzury w stylu biznesowym.

5. Grzywka na czoło

Styliści zalecają unikanie

grzywki

, jeśli chcesz optycznie zmniejszyć nos. Powodują one, że twarz wydaje się mniejsza, a nos większy. Doskonale wystylizowana wersja fryzury na zdjęciu Lisy Edelstein, gwiazdy serialu "Dr House". Długie loki, otwarte czoło, lekko pofalowane na końcach i pełne objętości u nasady - wszystkie szczegóły są zgodne z zasadami.


6. Puszysty, krótki bob z grzywką na boku

Zakaz noszenia grzywki to obraźliwe stwierdzenie, zwłaszcza, że grzywka jest obecnie bardzo modna. Ale nie rozpaczaj, bo zawsze możesz znaleźć najlepszą opcję. Wszystko jest zawsze indywidualną decyzją. Grzywki zmiękczają twarz, jeśli jest ona szorstka i ostra, to konieczne jest dodanie grzywki. Meryl Streep w roli Mirandy Priestly w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" jest tego dowodem.


7. Długie loki

W komediowym melodramacie Pretty Woman, Julia była rzeczywiście prawdziwą pięknością. Wizerunek Roberts wyglądał romantycznie i delikatnie dzięki jej kasztanowo-złotym lokom. Pamiętasz, jak bardzo zmieniła się po zdjęciu tej jaskrawej peruki?


8. Falisty bob inspirowany Monroe

Dla przykładu, spójrz na dwa zdjęcia Paris Hilton. Na pierwszym zdjęciu dziewczyna naśladuje wygląd Audrey Hepburn z filmu Śniadanie u Tiffany'ego. Świetna fryzura, ale nie do końca pasuje do Hilton, ponieważ podkreśla jej długi nos. Ale na drugim zdjęciu celebrytka kopiuje Marilyn Monroe. Kultowy krótki bob z miękkimi falami pasuje do prawie wszystkich typów twarzy. A nos stał się mniej widoczny, prawda?

Nie czuj się źle, jeśli masz długie włosy. Łatwo jest wykonać faux short bob bez obcinania włosów.


9.

Średnie lub długie włosy mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem w przypadku nosa typu

snub

nose. Krótkie fryzury podkreślają nos. Jeśli nie masz żadnych kompleksów (co jest dobrą rzeczą), to nie krępuj się wyciąć zamków. W przeciwnym razie, wyhoduj je. Sarah Jessica Parker bezsprzecznie lepiej wygląda w długich włosach.


10. Średnie fale z przedziałkiem na bok

Podobnie jak jej kuzyn, Nicolas Cage, Sofia Coppola odziedziczyła po rodzicach duży nos. Jako młoda dziewczyna, nie wybierała zbyt korzystnych dla siebie fryzur, które tylko podkreślały jej nos. Ale z biegiem lat nauczyła się przestawiać akcenty. Na zdjęciu Sofia ma średniej długości włosy o lekkich falach.


11. Bujny krótki i prosty bob

Chociaż takie fryzury nie są zalecane dla dużych nosów, w tym przypadku opcja wygląda świetnie, nie zgadzasz się? Nos Lady Gagi ma nietypowy i ciekawy kształt - jest nieco krzywy, podobnie jak jej profil. Kształt jej włosów również jest zgodny z konturem łuku. Istnieje równowaga i proporcja. Ważne jest, aby loki miały objętość.


12. Warstwowy styl puffy

Sarah Michelle Gellar nie ma aż tak dużego nosa, poza tym, że wygląda jak kleks. Końcówka jest trochę duża jak na standardy kosmetyczne. Cóż, do diabła z tymi standardami! Włosy Sary w młodości były niezwykle bujne, jakby cieniowane. Szorstkie, miękkie fale pięknie okalały jej twarz, nadając jej łagodny wygląd.


13. Obramowanie loków i objętość

Jennifer Aniston zawsze dobrze radziła sobie z fryzurami, nadając im zalotny, seksowny wygląd. Pamiętasz jej fryzury z początkowych sezonów Przyjaciół? Anniston miała średniej długości włosy i teksturowane pasma, które pięknie okalały jej twarz, zwężając kości policzkowe.


14.Niski, niechlujny bob baletnicy

W żyłach Meghan Markle płynie afroamerykańska krew, dlatego ma szerokie zatoki nosowe. W czasie swojej kariery aktorskiej, zazwyczaj nosiła włosy rozpuszczone i lekko falowane - to również dobra opcja dla delikatniejszej twarzy.

Teraz Meghan należy do rodziny królewskiej, a jej fryzury stały się bardziej sztywne. Księżna ma tendencję do pokazywania się publicznie z nisko upiętymi kokami. Jej fryzura jest lekko niechlujna, boczne delikatne pasma okalają jej twarz, a włosy zawsze mają objętość. Wszystkie te ważne szczegóły zapewniają miękki i delikatny wygląd, który sprawia, że lekko wydłużony nos z szerokimi łukami jest mniej zauważalny.


15. Niski bob z wysokim zamachem

Jedna z najmądrzejszych aktorek Hollywood, Maim Bialik, zdobyła sławę dzięki rolom w takich serialach jak Blossom i The Big Bang Theory. W tym ostatnim zagrała brzydką, kujonowatą dziewczynę. I choć aktorka ma coś wspólnego z filmową rolą (podobnie jak Amy, Maim jest na neurobiologii), to w prawdziwym życiu dziewczyna jest znacznie ładniejsza niż jej ekranowy wizerunek. Zobacz jak ta fryzura złagodziła jej profil. Grzebień o wysokiej teksturze zapewnia równowagę dużemu nosowi.Z ręką na sercu, nie ma czegoś takiego jak brzydki nos. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy dana osoba doznała urazu, np. złamania mostka nosa. Wszystkie inne warianty: haczykowate nosy, haczykowate nosy, nosy z haczykowatym nosem - wszystkie te warianty są normalne, naturalne i nie brzydkie, ale bardzo oryginalne. Skończcie z kompleksami!

Autor: Mira Kirova Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze