single

Jak zrobić galaktyczne paznokcie [przedłużanie akrylem]

Chcesz mieć nie z tego świata manicure? Pokażemy Ci dokładnie jak to zrobić! Niezależnie od tego czy jesteś początkującą manikiurzystką czy też chcesz spróbować swoich sił w domowym przedłużaniu paznokci metodą akrylową, ten galaktyczny nail art design to zabawny i kreatywny sposób na uzyskanie niebiańskich paznokci, na które będziesz miała ochotę.

Aby dowiedzieć się jak zrobić galaktyczne paznokcie jak profesjonalista, obejrzyj nasz film instruktażowy poniżej i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku, a dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć!

Będziesz potrzebować:

 • Pędzelek do akrylu
 • Nail Prep/Dehydrator
 • Primer do paznokci na bazie kwasu
 • Żel uszczelniający
 • Pilnik do paznokci
 • Buffer
 • Czysty aceton
 • Nie pozostawiające kłaczków chusteczki
 • Olejek do skórek
 • Płyn do akrylu
 • Puder akrylowy
 • Proszki chromowe
 • Kolorowe proszki akrylowe

1. Osusz i zagruntuj

Aby rozpocząć pracę z galaxy nails, zacznij od nałożenia formy na paznokcie. Jeśli zauważysz, że palec jest uciskany lub forma paznokcia leży zbyt płasko, ostrożnie wytnij szczeliny po obu stronach formy paznokcia, aby upewnić się, że masz prawidłowy kształt przed rozpoczęciem pracy. Kiedy już masz swoją formę paznokcia na swoim miejscu, osusz paznokieć i nałóż na niego Primer na bazie kwasu, gotowy do budowy Twojego przedłużenia akrylowego.

2. Nałóż przezroczysty puder akrylowy.

Aby przedłużyć paznokcie galaxy, nałóż na naturalny paznokieć i formę paznokcia kulkę bezbarwnego proszku akrylowego, zaczynając od środka i kierując się na boki. Następnie nabierz kolejną kulkę na koniec formy paznokcia na długość i kształt jaki sobie życzysz i postępuj w ten sam sposób. W naszym tutorialu galaxy nails zdecydowaliśmy się na gwóźdź w kształcie szpilki, ale możesz wybrać dowolny kształt, który preferujesz Ty lub Twoja klientka! Po pokryciu formy paznokcia, dodaj jeszcze jeden cienki koralik, aby pokryć również naturalny paznokieć.

Kirsty użyła średnio-szybkiego płynu do akrylu z przezroczystym proszkiem akrylowym, ale jeśli potrzebujesz trochę więcej czasu na precyzję, zalecamy płyn do akrylu o maksymalnej przyczepności, który utwardza się wolniej.

Top Tip: Utrzymuj ściany boczne tak schludne i proste, jak to tylko możliwe, aby dać sobie mniej pracy później, gdy przyjdzie czas na opiłowanie.

3. Dodaj swoje kolory galaxy nail art

Teraz możesz zacząć dodawać swoje kolory! Wybierz kolorowy proszek akrylowy, który chcesz zastosować na swoich galaktycznych paznokciach i zacznij nakładać go na paznokcie. Nie musi to być dokładne, w tym przypadku wystarczy nałożyć na siebie kolory tak aby się ze sobą mieszały. Wybierz najciemniejsze kolory na dole, aby działały jako baza, a następnie zacznij dodawać jaśniejsze kolory na górze, aby stworzyć efekt galaktyki.

4. Dodaj płatki chromu

Następnie, dodaj zupełnie nowy wymiar do swojego projektu za pomocą niektórych oszałamiających płatków chromu i proszków. Po prostu zanurz swój pędzelek i nałóż niewielką ilość każdego z wybranych kolorów na swoje galaktyczne paznokcie, aby uzyskać piękny, mieniący się efekt.

5. Dodaj kolejną warstwę akrylu

Kiedy już będziesz zadowolona ze swojego wzoru, następnym krokiem jest zamknięcie galaktycznych paznokci w akrylu, aby chronić swój wzór i dodać mu wytrzymałości. Aby to zrobić, dodaj kolejną warstwę przezroczystego akrylu do swoich paznokci galaxy, zaczynając od końcówki i kierując się w dół. Poklep i dociśnij przezroczysty akryl na całej powierzchni wzoru, aby mieć pewność, że każda część jest pokryta akrylem i że powierzchnia jest równa.

6. Pilnik i polerowanie

Teraz możesz usunąć formy paznokci i rozpocząć proces opiłowywania. Używając pilnika elektronicznego, przejedź nim po skórkach aby je wygładzić - zaletą pilnika elektronicznego jest to, że może on dotrzeć do wszystkich miejsc, do których nie dociera standardowy pilnik do paznokci!

Po zakończeniu tej czynności, weź standardowy pilnik do paznokci i przejedź nim po ściankach bocznych Twoich przedłużeń akrylowych, aby usunąć wszelkie ostre krawędzie i nadać im ładny i prosty kształt. Po uzyskaniu pożądanego kształtu, spiłuj górną część swoich galaktycznych paznokci, aby zmiękczyć ich górną powierzchnię, a następnie wypoleruj paznokcie, aby je wygładzić. Aby pozbyć się kurzu i uczynić je jeszcze bardziej gładkimi, wytrzyj paznokcie acetonem.

7. Nałożenie lakieru nawierzchniowego i utwardzenie

Nałóż top coat i utwardź lakier (lampa LED 30 sekund, lampa U.V 120 sekund). Jeśli w tym momencie na paznokciach galaxy pojawią się jakieś plamy, nie martw się! Proces opiłowywania mógł spowodować, że część koloru odeszła, ale mamy łatwy sposób, aby to naprawić.

8. Uzupełnij braki proszkiem chromowym

Jeśli masz luki, gdzie kolory chromu odeszły, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zwilżyć palec w kolorze chromu w proszku i wklepać go w paznokcie, aby pokryć jasną łatę. Po pokryciu, po prostu uszczelnić innym top coat i utwardzić ponownie. To takie proste! Aby zakończyć, dodaj odrobinę olejku do skórek i gotowe!

Ty lub Twoja klientka zostaniecie z oszałamiającą i unikalną galaktyczną sztuką paznokci, którą możecie się pochwalić. Uwielbiamy kreatywność tego wzoru i zabawę z opcjami kolorystycznymi. Może to wymagać trochę praktyki, aby osiągnąć perfekcję, ale ten wygląd szybko stanie się jednym z Twoich ulubionych do zrobienia!

Czytaj również: https://styl.fm/newsy/343567.henna-pudrowa-brwi-na-czym-polega-i-ile-sie-utrzymuje