single

5 sposobów na sztuczną grzywkę bez podcinania włosów

5 sposobów na sztuczną grzywkę bez podcinania włosów

Pomysły na urodę /... Pomysły na fryzury

W tym sezonie frędzle znów są na topie. Jednak nie każda dziewczyna odważy się na obcięcie grzywki, ponieważ odrastanie włosów będzie trwało długo, pozbawiając nas możliwości codziennej zmiany wyglądu. Na szczęście, nadal możesz uzyskać faux grzywkę bez konieczności obcinania włosów!


Zapoznaj się z naszymi 5 pomysłami na nadanie kształtu nieobciętej grzywce. Nie uwzględniliśmy żadnych sztucznych grzywek. Kolor sztucznych grzywek może być trudny do znalezienia, a ich zakup jest kosztowny. Jeśli nie chcesz nosić frędzli na co dzień, nie są one warte zakupu. O wiele łatwiej jest stworzyć sztuczną grzywkę na własnych włosach, bez konieczności ich obcinania.

1. Długie grzywki inspirowane Brigitte Bardot

Zima się skończyła, czapki wróciły do szafy, więc czas wrócić do noszenia wysokiej grzywki. Zwłaszcza, że za pomocą wiązki można stworzyć faux frędzle bez użycia nożyczek.

Wyszczotkuj dobrze włosy, zbierz je w wysokiego kucyka na górze i zabezpiecz jego podstawę gumką. Jeszcze raz skręć włosy przez gumkę, tworząc pętlę z końcem włosów na czole. Zabezpiecz luźny koniec kucyka siateczką na głowie, aby zapobiec kręceniu się loków w przód i w tył. Najlepsze utrwalenie można uzyskać, mocując spinki do włosów na krzyż.

Zwiąż pętlę włosów w kok, owijając ją wokół podstawy kucyka. Możesz zrobić idealnie prosty, schludny kok. Jeśli jednak lubisz seksowny styl bardotki, postaw na niechlujny wygląd. Ponadto, niechlujstwo nada Twoim włosom bujną, pełną objętości fryzurę.


2.

Stosuj różne rodzaje

koków

, przerzucaj luźny pukiel na bok, przekręcaj go lub prostuj - za każdym razem uzyskasz nowy, ciekawy obraz. Jeśli masz naturalnie bardzo gęste włosy, lepiej jest formować pseudo-bangi nie ze wszystkich końcówek. Wystarczy wydzielić małe pasmo i nałożyć je na proste włosy.


3. Pin-up quiff, który

nigdy nie wychodzi z mody. Są one szczególnie istotne w przypadku imprez tematycznych, choć w codziennym wizerunku takie stylizacje prezentują się znakomicie. W tej wersji grzywki jako utworzone z własnych włosów, które nie muszą być cięte.

Styl pin up kojarzony jest z latami 40. Okres powojenny charakteryzował się wprowadzeniem fryzury na boba, która była używana przez dziewczęta do wyrażania podziwu dla pilotów wykonujących różnego rodzaju powietrzne pętle na niebie. Trudno wyobrazić sobie fryzury z lat czterdziestych bez tych wałków do włosów.

Nie każdemu się to udaje za pierwszym razem, ale ty szybko załapiesz, o co chodzi. Zacznij od rozczesania włosów i wydzielenia grubego pasma nad czołem. Tę nitkę należy nawinąć na specjalny wałek piankowy. Użyj spinek do włosów, aby przymocować wałek do głowy i zamaskuj jego końcówki lokami.


4. Bohemian frędzle z warkoczami

Warkocze są zawsze modne i piękne. Jeżeli lubisz romantyczne fryzury inspirowane stylem bohemy, możesz stworzyć faux-bangs z warkoczy. Zaczynając od szerokiego pasma nad czołem, zacznij zaplatać poziomy warkocz, który rozciąga się o jedną długość od czoła. Po zakończeniu zaplatania, luźny koniec warkocza przełóż przez głowę, tworząc fryzurę. Możesz zrobić z nich na przykład kucyk lub boba.


5. Szeroka grzywka z kucykiem

Niestety, ten film nie ma rosyjskiego tłumaczenia, więc będziesz musiała zaufać moim instrukcjom dotyczącym wizualizacji. Po pierwsze, musisz rozczesać włosy i podzielić je na dwie części, aby zrobić mullet. Górne pasmo włosów upinamy w wysokiego kucyka.

Grubość dolnego pasma zależy od tego, jak grube chcesz stworzyć frędzle. Zapleć dolne pasmo w warkocz, pozostawiając jego koniec luźny. Teraz rozluźnij kucyk i rozdziel włosy na głowie. Przeciągnij warkocz przez otwór. Luźne końce warkocza ułóż w grzywkę: wyprostuj ją lub podkręć suszarką do włosów, upnij siateczką i spryskaj lakierem.Chyba każda dziewczyna choć raz w życiu odważyła się zrobić sobie grzywkę. Z wiekiem grzywki stają się jeszcze bardziej pilne, ponieważ są ważnym elementem fryzur, ukrywając zmarszczki.

Świetnie jest zmienić swój wygląd, ale czasami chcesz tylko tymczasowej metamorfozy. Fryzury z lat 20-tych, a w szczególności bob, są obecnie bardziej popularne niż kiedykolwiek. Nie chcesz ścinać włosów na krótko? W takim razie na pewno spodobają Ci się pomysły na krótkie fryzury, które mogą imitować krótkie włosy. Szukasz ciekawych opcji na grzywkę? W takim razie nie chcesz przegapić naszego wyboru modnych grzywek od najlepiej sprzedających się fashionistek.

Nie bój się eksperymentować z włosami, bo życie jest zbyt krótkie, by każdego dnia wyglądać tak samo. Tym bardziej, że zmiany w obrazie nie zawsze są tak dramatyczne, na jakie wyglądają. Autor: Mira Kirova Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze