single

Łatwe paznokcie wielkanocne dla 2021

Szukasz pomysłów na wielkanocne zdobienie paznokci? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę wspaniałych pomysłów, które możesz wypróbować w tym roku! Paznokcie wielkanocne to przede wszystkim zabawne wzory i mnóstwo ładnych pasteli, które dodadzą koloru do Twojej wiosennej stylizacji.

Od jajek w plamki po paznokcie w kształcie wielkanocnego króliczka, jest wiele opcji, które możesz wypróbować sama w domu! Aby dać Ci trochę inspiracji, oto kilka z naszych najlepszych wielkanocnych wzorów na paznokcie, na które warto się zdecydować.

Jeśli szukasz zabawnych paznokci wielkanocnych, które wyglądają na tyle dobrze, że można je zjeść, to dlaczego nie złożyć hołdu ulubionemu przysmakowi wszystkich wielkanocnych gości w postaci mani inspirowanego mini jajkiem? Jeśli chodzi o wzory na paznokcie wielkanocne to ten jest klasyczny.

Wszystko czego potrzebujesz do wykonania tego makijażu to pastelowe odcienie lakieru żelowego w kolorach bladożółtym, kremowym, różowym i fioletowym. Aby uzyskać efekt jajka w kropki, potrzebny jest tylko cienki pędzelek do malowania paznokci i brązowy lakier do żelu.

Pastelowe tipsy

A może zdecydujesz się na jaskrawe, wielokolorowe tipsy, takie jak te? To kolorowa odmiana klasycznego tipsa, która idealnie nadaje się do spokojnych paznokci wielkanocnych. Są one również bardzo łatwe do zrobienia i możesz je nosić już po Wielkanocy, aż do wiosny i lata!

Paznokcie Wielkanocne Jajka

Kolejną propozycją są klasyczne paznokcie wielkanocne inspirowane dekoracyjnymi i kolorowymi wzorami jajek wielkanocnych. Do wykonania tego wzoru potrzebne są tylko jasne, pastelowe odcienie oraz biały lakier żelowy, na którym namalujesz zygzakowaty wzór! Aby uzyskać inny wygląd, można również użyć metalicznych kolorów, aby odtworzyć folię na jajku wielkanocnym.

Easter Bunny Nails

A może by tak sprawdzić swoje umiejętności w malowaniu paznokci wielkanocnych i namalować kilka postaci o tematyce wielkanocnej? Bardzo podoba nam się ten uroczy wzór wielkanocnego zajączka. Wszystko czego będziesz potrzebować to pędzelek do malowania paznokci z cienką końcówką, wybrane przez Ciebie pastelowe kolory i pewną rękę!

Paznokcie z jajkiem sadzonym

Jajka są synonimem Wielkanocy, niezależnie od tego czy lubisz je w wersji "słonecznej" czy czekoladowej! Uwielbiamy ten zabawny wzór smażonego jajka, który jest idealny na Wielkanoc. Potrzebujesz tylko przezroczystego lakieru bazowego, białego lakieru żelowego i kropki żółtego lakieru żelowego na żółtka. Pękające!

Piękne pastelowe paznokcie

Jeśli Wielkanoc nie jest Twoim workiem i szukasz super łatwych paznokci wielkanocnych w tym roku, gdy salony są zamknięte, nie możesz się pomylić z naprzemiennymi pastelowymi odcieniami. Pomyśl o błękicie kaczych jaj, bladych różach, słonecznej żółci, bladych fioletach i miętowych zieleniach. I chociaż ta stylizacja jest idealna na Wielkanoc, możesz ją nosić również po tym dniu.

Wielkanocne paznokcie z konfetti

A na koniec, dlaczego nie spróbować tych łatwych wielkanocnych paznokci, jak pokazała Kirsty? Jako bazy użyła ona lakieru żelowego Spa Day Urban Graffiti, ponieważ jest to idealny kaczkowaty niebieski i ładny, jasny odcień idealny na Wielkanoc. Obejrzyj nasz tutorial, aby zobaczyć jak w kilka minut zrobić te zabawne wielkanocne paznokcie z konfetti!

Które z tych wielkanocnych paznokci wypróbujesz w tym roku?