single

15 ćwiczeń, które poprawią Twoje życie seksualne

15 ćwiczeń, które poprawią Twoje życie seksualne

Pomysły na urodę Pomysły na ćwiczenia Jedna z legendarnych piosenek Beatlesów zaczyna się od słów: "There's something about the way she moves that attracts me". Z tym stwierdzeniem zgodziłaby się większość mężczyzn. Subtelne kołysanie się jej zaokrąglonych bioder, jędrne piersi, smukła talia, powabny chód - wszystko to przyciąga wzrok jak magnes, sprawiając, że ludzie odwracają się, wzdychają z podziwem, tracą kontrolę w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Taki magiczny wpływ na płeć przeciwną - nie zawsze jest darem od Boga, często to - ciężka praca i praca nad sobą.

Tak więc, oczywiście, bycie sprawnym fizycznie i posiadanie wspaniałego ciała zdecydowanie robi różnicę w twoim życiu seksualnym, czyniąc je o wiele lepszym. Ale ten fakt, jak również fakt, że sport poprawia zdrowie, potencjalnie zwiększając długowieczność, nie jest niczym nowym. Pomimo wartości tych argumentów za ćwiczeniami, nie są one tak przekonujące dla większości kobiet, aby zmusić się do pójścia na siłownię i wypacania się przez kilka godzin prosto.

A co byś powiedziała, gdybyśmy Ci powiedzieli, że proste, niemal znane z dzieciństwa ćwiczenia sportowe mogą poprawić Twoje życie seksualne, dać Ci żywy orgazm (a może nawet więcej niż jeden) i zwiększyć libido? Zainteresowany? Więc zwiń swoją matę do spania i do dzieła!

1. SquatsKorzyści: Przysiady to świetny sposób na nadanie pięknego kształtu pośladkom, biodrom i nogom. Dodatkowo podczas tego ćwiczenia pracuje duża liczba mięśni, wpływając na produkcję hormonów, co z kolei zwiększa popęd seksualny. Przysiady wzmacniają siłę i wytrzymałość mięśni pośladkowych oraz poprawiają mobilność bioder. Nawet po kilku sesjach poczujesz się bardziej zrelaksowana i będziesz mogła eksperymentować podczas seksu z pozycjami, które wymagają pewnej równowagi i koordynacji.

Technika: Stopy ustawiamy na szerokość ramion. Nie zdejmując pięt z podłogi, zacznij powoli przysiadać. Utrzymując proste plecy, lekko odsuń pośladki do tyłu. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do żadnego sportu, wykonuj ćwiczenie bez dodatkowego wysiłku, przysiadając 10 do 30 razy dziennie. Kiedy poczujesz, że jesteś wystarczająco silny, aby iść dalej, dołóż trochę ciężaru. Może to być elastyczna taśma, hantle, sztanga.

2. pompkiKorzyści: Push-upy są dobre z dobrego powodu: wzmacniają górną część ciała. Silne plecy, abs i mięśnie ramion sprawiają, że wielki seks pozycji cowgirl (i kobiety wiedzą, że jest to jeden z najbardziej popularnych pozycji dla orgazmów pochwowych). Aby co jakiś czas urozmaicać standardową pozycję, zmieniać ułożenie ciała, pochylać się nad partnerem do gorących pieszczot i nie zmęczyć się po kilku minutach, trzeba mieć silne ramiona i wytrzymały tors.

Najlepszą rzecząw tym ćwiczeniu jest to, że nie wymaga ono żadnego drogiego członkostwa w siłowni, osobistego trenera czy nawet minimalnego sprzętu. Wszystko czego potrzebujesz to trochę miejsca i dużo siły woli. Aby wykonać standardową pompkę, połóż się na brzuchu. Teraz podnieś się na rękach, utrzymując ciało płasko i równolegle do podłogi. Zacznij od małej liczby zestawów, a w miarę jak mięśnie ramion będą się wzmacniać za każdym razem, możesz zwiększyć intensywność treningu.

3. mostek pośladkowyKorzyść: To ćwiczenie (które, nawiasem mówiąc, samo w sobie jest seksowną pozycją) wzmacnia mięśnie brzucha i dolnej części pleców, pośladków, wewnętrznej strony ud i ścięgien. "Most" rozwija wytrzymałość i elastyczność, a także trenuje mięśnie dna miednicy i pomaga uczynić pochwę elastyczną i sprężystą, co zwiększy przyjemność z procesu intymnego i będzie przygotowaniem do ćwiczeń Kegla, o których na pewno wspomnimy w tym artykule.

Technika: Połóż się na plecach, wyciągnij koniuszki palców i połóż dłonie na podłodze. Rozstaw stopy na szerokość bioder, zegnij kolana, a następnie powoli unieś pośladki z podłogi. Utrzymując tę pozycję, upewnij się, że kolana nie chwieją się, a ciężar ciała jest równomiernie rozłożony pomiędzy stopami. Utrzymuj w tej pozycji brzuch i pośladki przez 30-60 sekund, a następnie powoli i stopniowo opuszczaj plecy na podłogę, zaczynając od górnych kręgów, a kończąc na kości ogonowej.

4. DeskaKorzyść: Żelazo" abs są kluczem do zróżnicowanego, wysokiej jakości i długotrwałego seksu zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ponieważ mięśnie brzucha pracują w prawie każdej pozycji seksualnej. A systematyczne wykonywanie deski może znacząco wzmocnić te mięśnie. Ponadto, ćwiczenie to pracuje nad ramionami, barkami, biodrami i pośladkami - wszystkimi ważnymi mięśniami, które pomagają cieszyć się różnorodnością pozycji intymnych lub nie przerywają bliskiego kontaktu genitalnego z partnerem podczas przechodzenia z jednej pozycji do drugiej.

Technika: Połóż się na podłodze, wyprostuj ciało, wyprostuj nogi do tyłu i podnieś się do góry, jakbyś robił pompkę. Pozostań w tej pozycji (czas zależy od Twojej kondycji, od 10 sekund do 5 minut), a następnie powoli opuść się na podłogę. Stojąc w pozycji 'plank', upewnij się, że twoje ciało pozostaje w linii prostej, równoległej do podłogi, bez zapadania się miednicy lub podnoszenia się zbyt wysoko. Zaangażuj swój brzuch, ściśnij wewnętrzne uda i zaciśnij mięśnie ramion. Jeśli to ćwiczenie jest zbyt trudne, spróbuj lżejszej wersji, z kolanami na podłodze.

5. Ćwiczenia KeglaKorzyść: Czy uważasz, że ćwiczenia Kegla nie są ćwiczeniem fitness? Oczywiście, że nie! W końcu technika ta ma związek z mięśniami, co oznacza, że ma bezpośredni związek z uprawianiem sportu. W XX wieku słynny ginekolog Arthur Kegel zaproponował te ćwiczenia, aby wzmocnić dno miednicy u pacjentów z nietrzymaniem moczu i zapobiec wypadaniu narządów miednicy. Jak się jednak okazuje, ten rodzaj ćwiczeń ma zbawienny wpływ nie tylko bezpośrednio na problemy ginekologiczne kobiet, ale także zwiększa libido i zapewnia oszałamiające orgazmy zarówno kobiecie, jak i jej partnerowi seksualnemu.

Technika: Istotą Kegla jest naprzemienne kurczenie i rozkurczanie mięśni pochwy. Napnij mięśnie dna miednicy (tak jakbyś próbowała odłożyć na później wyjście do toalety), przytrzymaj pochwę w tej pozycji przez 5 sekund, a następnie rozluźnij się. Po opanowaniu techniki w jej pierwotnej formie, można korzystać z różnych ćwiczeń pochwy (ale należy uważnie przeczytać instrukcje lub skonsultować się z lekarzem przed ich użyciem). Wykonuj ćwiczenia Kegla przez co najmniej 5 minut każdego dnia, a ty i twój partner wkrótce będziecie w stanie docenić ich magiczny wpływ na jakość intymności.

6. CornerKorzyść: To pozornie proste ćwiczenie w rzeczywistości nie jest takie proste. Potrzeba dużo praktyki i trochę wysiłku, aby opanować technikę "kąta" prawidłowo. Ale cierpliwość jest nagradzana wspaniałymi rezultatami, bo oprócz świetnego abs, to ćwiczenie poprawia koordynację i równowagę, wzmacnia wewnętrzne uda i mięśnie miednicy, otwierając przed Tobą ogromną liczbę pozycji w seksie, które do tej pory nie były dostępne z powodu braku elastyczności i wytrzymałości ciała.

Technika: Usiądź na podłodze, zegnij kolana do klatki piersiowej, a następnie wyprostuj nogi tak, aby utworzyć kąt w kształcie litery V w stosunku do ciała. Trzymając ręce wokół kostek po zewnętrznej stronie, balansuj na pośladkach przez kilka sekund. Powrót do pozycji wyjściowej. Utrudnij ćwiczenie opuszczając ciało i nogi na podłogę, nie kładąc się na nich. Podczas wdechu unieś się z powrotem do "rogu". Upewnij się, że mięśnie brzucha, nóg i ud są napięte. Wykonuj ćwiczenie powoli, kontrolując przy tym oddech. Zacznij od 2-3 zestawów dziennie, stopniowo zwiększając liczbę i szybkość prób.

7. CardioKorzyści: Liczne badania naukowe wykazują, że ćwiczenia cardio o umiarkowanej intensywności, takie jak jazda na rowerze, pływanie czy bieganie, poprawiają zdrowie układu krążenia, zwiększają libido, pomagają zwalczać nadwagę i stymulują produkcję testosteronu. Ponadto, naukowcy z Uniwersytetu Harvarda odkryli, że chodzenie i pływanie przez 30 minut dziennie poprawia libido u obu płci, a także zmniejsza zaburzenia erekcji u mężczyzn.

Technika: Po pierwsze, znajdź najwygodniejszy dla siebie trening cardio. Może to być tradycyjny aerobik, jazda na rowerze, plogging, nordic walking itp. Ćwiczenia powinny przynosić Ci radość i energię, wtedy nie będziesz chciał z nich rezygnować. Każdy trening cardio poprawia krążenie krwi w organizmie, a wszystko, co stymuluje przepływ krwi jest niezwykle przydatne dla zwiększenia libido. Cardio reguluje również poziom hormonów: zwiększa poziom endorfiny, hormonu nastroju, i obniża poziom kortyzolu, hormonu stresu. Nie należy jednak przesadzać, gdyż zbyt duża aktywność może mieć odwrotny wpływ na libido, a także hamować produkcję testosteronu.

8. PussycatKorzyści: Jedna z najbardziej popularnych pozycji jogi. Poza oczywistymi korzyściami zdrowotnymi, sama pozycja jest bardzo seksowna i figlarna. Pomaga rozluźnić kręgosłup, rozciągnąć mięśnie pleców i napiąć brzuch. Elastyczność ciała, która wynika z praktykowania tej prostej asany, pozwoli każdej kobiecie rozluźnić się w intymny sposób i zanurzyć się w seksualnych eksperymentach. Mięśnie miednicy są również zaangażowane w to ćwiczenie, co oznacza, że żywe orgazmy są tuż za rogiem.

Technika: Ta prosta pozycja może być wykonywana zarówno na początku zestawu treningowego, jak i w końcowej fazie zajęć. Uklęknij, opierając dłonie na podłodze. Trzymaj plecy i głowę prosto, ramiona i barki rozluźnione. Podczas wdechu unieś głowę do góry i wygnij plecy, ściągając kręgosłup i mięśnie górnej części ciała w dół. Pozostań w tej pozycji przez kilka sekund, rozkoszując się napięciem mięśni, poczuj elastyczność, jak kot rozciągający się słodko po długiej drzemce. Przy wydechu wygnij plecy w przeciwnym kierunku, trzymając głowę w dół. Wykonaj ćwiczenie 5-7 razy, naprzemiennie w różnych pozycjach.
  • Przeczytaj
więcej Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze