single

Ile powinien kosztować płyn do mycia twarzy?

Jednak to, w jaki sposób oczyszczasz twarz, staje się coraz ważniejsze (witaj, podwójne oczyszczanie), a wraz z tym również to, jakiego środka oczyszczającego używasz. Nie chcesz niczego, co całkowicie pozbawi twoją skórę wilgoci i oleju, ale nie chcesz też niczego, co pozostawi za sobą rodzaj codziennych śmieci, które zatykają twoje pory. Jeśli nosisz makijaż, powinnaś go zmyć przed oczyszczeniem twarzy drogim środkiem oczyszczającym. Kropka.

Wprost, należy wiedzieć, że można uzyskać wystarczająco przyzwoity podstawowy środek czyszczący w drogerii za nieco mniej niż 10 dolarów. Marki drogeryjne, takie jak Purpose, Pond's, Dove, Eucerin i Neutrogena są doskonałe. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zaoszczędzić na swoich środków czyszczących i splurge na wysokiej jakości fundacji i kremów nawilżających. Dlaczego? Coś, co pozostaje na twarzy tylko przez kilka minut, zanim zostanie spłukane, nie jest warte wydawania tyle pieniędzy, co coś, co pozostaje na twarzy przez cały dzień.

To powiedziawszy, kiedy zakochasz się w jakimś produkcie, trudno jest go porzucić, nie zważając na cenę. Świetnym przykładem produktu, który jest warty swojej ceny jest Foaming Cleanser, który kosztuje około 200zł. Starcza na długo, pachnie niesamowicie i wiesz, że dobrze spełnia swoje zadanie. Jeśli masz wyjątkowo delikatną skórę i znajdziesz produkt, który się na niej sprawdzi, nie kwestionuj go. Ludzie mogą potrzebować lat i setek dolarów, aby znaleźć produkt oczyszczający, który będzie odpowiedni nie tylko ze względu na ilość wydzielanego oleju, ale również wrażliwość ich skóry.

Oczywiście, w pielęgnacji skóry, są produkty o wiele bardziej warte splurging na. Powinnaś wydać pieniądze na leki na pryszcze, maseczki łagodzące i klarujące oraz kremy na receptę, takie jak Retin-A micro. Jeśli jednak chodzi o środki oczyszczające, wystarczy Ci podstawowy produkt z drogerii, który usunie brud i makijaż, nie pozbawiając skóry jej naturalnych olejków. Jeśli jednak intensywnie dbasz o swoją skórę, może on nie spełnić swojego zadania tak dobrze, jak byś tego chciała.

Sekretem zakupu najlepszego produktu oczyszczającego jest dobranie go do rodzaju Twojej skóry. Jeśli masz skórę suchą lub mieszaną, postaw na lekki produkt oczyszczający, taki jak Clean Bee marki Farmacy. Może on być tłusty, kremowy lub po prostu rzadki. Staraj się jednak unikać wszelkich produktów zawierających alkohol, ponieważ może on wysuszać skórę. W przypadku skóry tłustej poszukaj żelu, takiego jak Peach & Lily's Powercalm. Jeśli Twoja skóra jest szczególnie problematyczna, lekko złuszczający preparat oczyszczający może zdziałać cuda. Upewnij się jednak, że jest to chemiczny środek złuszczający i że nie nadużywasz go, ponieważ bezsensowne szorowanie twarzy tylko bardziej ją podrażni.